Архів новин за 14.06.2011

Кондиціонери набирають все більшої популярності серед полтавців – ними вже давно рясніють фасади будинків

Однак, як в усьому треба знати міру, так і тут слід знайти золоту середину: фахівці наголошують на правильності встановлення, медики – на дозованості свого перебування під кондиціонерною прохолодою. Як отримати максимум від кондиціонера і при цьому не захворіти – досліджувала Крістіна Криженко.

14 червня 2011, 17:09

Пора відпусток – у розпалі

Більшість полтавців вже обрали місця для відпочинку, втім, декого й досі стримують певні чинники. Що впливає на вибір місця для відпустки та скільки нині коштує остання, дізнавався Віталій Артамонов.

14 червня 2011, 17:11

Один нічний телефонний дзвінок дорівнює двом знівеченим долям

Через непорозуміння, лайливі слова і образи один молодик – на лікарняному ліжку із серйозними ушкодженнями, інший – в ізоляторі тимчасового тримання. Хто і що не поділив – дізнайтеся з нашого наступного сюжету.

14 червня 2011, 17:12

Сьогодні – Міжнародний день донора

Головне завдання цього дня – привернути увагу до необхідності здачі крові. Адже сама процедура, в черговий раз наголошують лікарі, і допомагає тим, хто потребує крові та її компонентів, і корисна власне для донора. Яким було свято на міській станції переливання крові – бачили наші журналісти.

14 червня 2011, 17:13

В Україні підлітків захищатимуть від паління

Хапати за руку чи чергувати по закутках ніхто не буде. Пішли іншим шляхом – Верховна Рада планує повністю заборонити рекламу цигарок. Більше про цифри України-тютюнової – у наступному матеріалі.

14 червня 2011, 17:53

У Полтаві, скоріш за все, 5 липня буде введено мораторій на продаж алкогольних напоїв

В Полтаві, скоріш за все, 5 липня, в день, коли в нашому місті відбуватиметься матч за Суперкубок країни з футболу між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем» буде введено мораторій на продаж алкогольних напоїв. Про це сьогодні повідомив громадськість заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

14 червня 2011, 17:55

Цьогорічні вихідні на Трійцю полтавці запам'ятають надовго

Майже весь цей час наше місто рясно поливали дощі і, як результат, на лице – усі недоліки інфраструктури. Деінде на дорогах утворилися провалля, місцями не витримали застарілі колектори та дахи, а частина міста взагалі залишилася без електроструму. Більше про наслідки стихії – у наступному сюжеті.

14 червня 2011, 18:22