Архів новин за 6.05.2011

6 травня Православна церква вшановує пам'ять святого воїна Георгія Побєдоносця

До нього звертаються із проханням про здоров'я, про родючість землі та про перемогу над ворогами.

6 травня 2011, 17:21

У Полтаві визначили кращий екологічний колектив області

Як водиться, за традицією, це робили в рамках шоу, де члени жюрі визначали переможців за різними критеріями. Всього змагалося чотирнадцять колективів Полтавщини. Хто ж став переможцем – у наступному сюжеті.

6 травня 2011, 17:22

За станом здоров'я чимало ветеранів не можуть бути присутні на святкових заходах

Щоб жоден з героїв не залишився поза увагою, Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді завітав до кардіологічного відділу шпиталю для ветеранів.

6 травня 2011, 17:23

Щороку їх все менше, і у перші дні травня – вся увага їм

Мова про ветеранів-визволителів. В останній робочий день активістів ветеранських організацій і ветеранів Великої Вітчизняної запросили на урочистий прийом до міського голови.

6 травня 2011, 17:26

Не чекаючи 9 травня у трьох районах Полтави почалися масові заходи з нагоди Дня Перемоги

Червоною ниткою при зустрічах із сивочолими воїнами проходить покладання квітів до пам'ятних знаків, встановлених на честь Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Побували на покладаннях і урочистостях в Октябрському і Київському районах міста наші змінальні групи.

6 травня 2011, 17:27

Не покосив газон на прилеглій території – плати штраф у казну міста

Під таким девізом проходять профілактичні рейди інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста. Поки що це лише попереджувальні заходи, але в разі повторення таких порушень доведеться ситуацію порушникам виправляти, та ще й сплачувати гроші.

6 травня 2011, 17:30