Архів новин за 5.05.2011

У Полтаві лунали духовні піснеспіви

Нещодавно весь православний світ відзначав свято Воскресіння Христового. На честь нього у приміщенні палацу дозвілля «Листопад» відбувся вечір православної хорової музики. Слухав її Віталій Артамонов.

5 травня 2011, 17:22

Ця школа має своїх перших випускників

Мова не про загальноосвітній заклад, а про «Школу успішного працівника», що діє в рамках проекту «Молодь Полтавщини стає до праці». Більше про сам проект та його підсумки, вручення дипломів, яке відбулося на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, – далі у випуску.

5 травня 2011, 17:23

Про наркотичні засоби цього разу говорили на міжвідомчій нараді в обласній прокуратурі

Замість виконання пунктів щодо профілактики і цифр від керівництва прокуратури – критика на адресу міліції, медиків і ... власних працівників.

5 травня 2011, 17:25

Керівництво міста та області зустрілося з ветеранами на урочистому прийомі

Чим менше часу залишається до 9-го травня, тим більше обертів набирають заходи для головних винуватців – ветеранів. У четвер на урочистому прийомі сивочолі воїни зустрілися з керівництвом міста та області. Втім, це – не єдиний захід, на якому вшановували захисників Вітчизни. Наші журналісти з подробицями – далі.

5 травня 2011, 17:33

Полтавські дороги почали ремонтувати, не чекаючи результатів оголошеного тендеру

У Полтаві нарешті розпочали ремонт доріг. Щоправда, з юридичної точки зору цей початок не відповідає чинному законодавству України.

Першим відрізком, де взялися відновлювати дорожнє полотно шляхом ямкового ремонту, стала ділянка проїжджої частини в районі 1-ої міської лікарні. Хто ж зрештою ремонтує полтавські дороги, дізнавався Руслан Гунько.

5 травня 2011, 17:36