Архів новин за 4.05.2011

Юні віртуози Полтавщини свої досягнення демонстрували на звітному концерті у музичному училищі імені Лисенка

Цього дня на сцені – тільки переможці. Можливість стати свідками такого різноманіття музичних інструментів та номерів на одній сцені випадає не часто, тож наші журналісти не змогли пропустити цієї нагоди.

4 травня 2011, 17:02

Серед низки заходів, які проводяться до Дня Перемоги у місті, – і численні виставки

Експозицію своїх фоторобіт у музеї Котляревського презентував полтавський фотограф Володимир Коротков.

4 травня 2011, 17:03

Все менше часу лишається до 9-го травня

Перемога, яку приніс цей день, – нагода поспілкуватися із ветеранами-визволителями та подякувати їм за неоціненний подвиг. Не вперше сивочолих воїнів до визначної дати пригощав святковим обідом і голова правління ВАТ «Полтавтрансбуд» Олексій Ландар.

4 травня 2011, 17:04

Цьогоріч виповнюється 150 років з дня перепоховання Тараса Григоровича Шевченка

Вшанувати його пам'ять планують автопробігом від Санкт-Петербургу до Канева, повідомили на прес-конференції завідуючі фондами «Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» в селах Шевченкове і Моринці. Такий маршрут, кажуть, обрали не випадково. Більше – у наступному сюжеті.

4 травня 2011, 17:06

Рибка під пиво для полтавців могла закінчитися, як мінімум, розладом шлунку

Врятували людей від ймовірного отруєння морепродуктами, термін придатності яких давно минув,... податківці. Бажав наживитися на такому бізнесі директор одного з полтавських підприємств. Він не тільки зберігав, але й реалізовував продукцію населенню.

4 травня 2011, 17:07

Про недоліки в роботі, недопрацювання та досягнення за перший квартал поточного року говорили на координаційній нараді в прокуратурі міста

72,2 – саме такий відсоток розкриття злочинів загальнокримінальної спрямованості. Більше про основні цифри, що стосуються стану злочинності на території Полтави – у наступному матеріалі.

4 травня 2011, 17:08

Більше 60-ти тисяч школярів з області цьогоріч планують відправити у табори відпочинку

Пільговиків стовідсотково обіцяють оздоровити за кошти обласного бюджету, не відмінять і змішану систему оплати. Про оздоровчу кампанію-2011 говорили на засіданні в обласній державній адміністрації.

4 травня 2011, 17:09

Минулоріч працівники КП «Декоративні культури» створили у місті ще одну квітучу оазу – розарій

Квіти власного вирощення п'яти сортів на Полі Полтавської битви висаджували за принципом веселки – під нитку і по кольорах. Як наразі доглядають за кущами троянд, бачила наша знімальна група.

4 травня 2011, 17:10