Архів новин за 30.05.2011

Хоч і символічний подарунок, однак, від щирого серця

Багатодітна родина, в якій вже є п'ятеро дітей, зареєструвала шосту. Таку безкоштовну акцію до Дня захисту дітей провів Ленінський відділ реєстрації актів цивільного стану

30 травня 2011, 17:49

На один пункт металобрухту у Полтаві стало менше

Правоохоронці отримали інформацію про те, що пенсіонерка, яка раніше вже притягувалась до адмінвідповідальності, знову відчинила двері свого незаконного пункту прийому металобрухту. Подробиці цієї історії – далі у випуску.

30 травня 2011, 17:50

Полтава на вихідних приєдналася до європейської спільноти

Один день в нашому місті можна було побачити прапори майже всіх країн-членів Європейського Союзу. Все це – через святкування Дня Європи. Побували на такому незвичному для наших просторів святі й журналісти студії.

30 травня 2011, 17:52

Чи є в Полтаві європейська освіта?

Переваги і недоліки Болонського процесу в Україні, а ще – як виїхати на навчання за кордон та що при цьому врахувати. Про це говорили студенти міста, консультати із закордонної освіти і представники влади. Більше – у наступному сюжеті.

30 травня 2011, 17:54

Вода з крану – технічна, із колодязя – нітратна, із бутильованою теж слід бути обачним

Яку ж воду пити – про це говорили у Полтаві у переддень свята захисту дітей. За одним столом зібралися медики, працівники санепідемстанції та екологи. Запросили і журналістів.

30 травня 2011, 17:58

У Полтаві знову ярмарок

Втім, не традиційних промислових товарів, а вакансій. Цьогоріч прогнозують: безробітних буде більше, а свої вакансії презентувало менше підприємств. Що і кому пропонували та на які професії наразі є попит – дізнавались Крістіна Криженко та Євген Серба.

30 травня 2011, 18:00

Вони не студенти, втім, до сесії готуються

Мова про народних обранців – депутатів обласної ради. На засіданні постійної комісії облради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери розглянули як профільні поточні питання, так і ті, що винесли на наступне пленарне засідання.

30 травня 2011, 18:01

У міського голови на одного заступника стало менше

Заяву про звільнення із займаної посади написав заступник мера із питань діяльності виконавчих органів (питання діяльності і розвитку гуманітарної сфери) Діонісій Каплін.

30 травня 2011, 18:02