Архів новин за 26.05.2011

Єдина у мікрорайоні Юрівка школа – 18-а – намагається активно співпрацювати з громадськістю

Щороку навчальний заклад готує свій соціальний проект. Цьогоріч провели конкурс на краще подвір'я мікрорайону.

26 травня 2011, 17:22

Як навчати майбутніх фінансистів – говорили у Полтаві

Вчені з'їхалися із усієї України. Закон України «Про вищу освіту» ще не вийшов, зате вже є ряд постанов Кабміну – вони вимагають переглянути навчальний процес. Цим і займалися на засіданні, яке пройшло у технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

26 травня 2011, 17:23

До опалювального сезону готуйсь і дітям увагу приділяй!

Зокрема, цим двом темам присвятили засідання колегії при Полтавській облдержадміністрації. Вже традиційно – у цифрах і відсотках – що і скільки виконали. На олівець же запрошені занотовували доручення – на майбутнє.

26 травня 2011, 17:25

На Полтавському автоагрегатному заводі кажуть – намагаються крокувати в ногу з часом

Підприємство продовжує оновлювати свою виробничу базу новітнім сучасним обладнанням. Обирають його за принципом продуктивності, адже вимоги до якості виготовленої продукції постійно підвищуються. Більше про нововведення на Полтавському автоагрегатному знає Руслан Гунько.

26 травня 2011, 17:26

Цьогоріч в області вибухонебезпечних предметів стане менше

Цільова програма протимінної діяльності, термін дії якої народні обранці затердили на 4 роки, існує вже не тільки на папері. Перші кошти направлені і працівники групи піротехнічних робіт управління МНС розпочали розчистку колишнього авіаційного полігону «Яреськи».

26 травня 2011, 17:26

Сьогодні у Полтаві провалився автобус

Сталося це неподалік перехрестя вулиць Зигіна та Ватутіна близько п'ятнадцятої години. Аварію ліквідували швидко, постраждалих не було. Подробиці – від Олени Ляшенко.

26 травня 2011, 17:28

Проблема бездоглядних тварин стосується кожного полтавця, впевнені учасники акції

Пройшла вона під символічною назвою «Не в кожного вдома повинна бути собака, але у кожної собаки повинна бути домівка». Сам захід, який ініціювала обласна благодійна організації «Центру захисту живої природи «Юний європеєць», покликаний привернути більшу увагу громадськості до цієї проблеми.

26 травня 2011, 17:29

«Ні політиці низьких зарплат»

Під цим гаслом у четвер під стінами Полтавської облдержадміністрації 7 політичних партій провели акцію протесту. Мітингувальники певні: нинішній владі, як-то кажуть, «у керма» не місце. Натомість запевняють: збільшити зарплату вже у вересні вдвічі – цілком реально.

26 травня 2011, 17:36

Студії "Місто" 10 років

26 травня 2011, 21:00