Архів новин за 24.05.2011

До канікул – тиждень

Підготовка до літа триває. Окрім педагогів до неї включаються усі, хто має відношення до дитячої безпеки. Як навчилися учні жити безпечно – має показати фестиваль юних пожежників, який проходить по всій Україні.

24 травня 2011, 18:00

Страх перед чоловіком – сильніший, ніж перед кримінальною відповідальністю

У Полтаві жінка інсценувала пограбування власної квартири, аби приховати від чоловіка факт витрачання сімейних коштів. Тепер страх відкрити чоловіку таємницю може обернутися для жінки кримінальною відповідальністю.

24 травня 2011, 18:02

Була б шия – ярмо буде

Робота у Полтаві є – для тих, хто працювати хоче. Це кажуть спеціалісти із працевлаштування шукачам робочого місця. Тему наступного сюжету запропонували глядачі – де знайти роботу молодому спеціалісту.

24 травня 2011, 18:03

На базі Полтавської юридичної академії під час брейн-рингу змагалися студенти вишів та школярів

Тематика – правова, захід – присвячений Дню Конституції. Хто отримав звання найбільш юридично обізнаної команди, знає Віталій Артамонов.

24 травня 2011, 18:05

Найрозумніших нагородили

Грошові заохочення та почесні відзнаки від обласної влади отримали учні-переможці Всеукраїнських олімпіад з різних предметів та Малої академії наук. Захід влаштували у форматі круглого столу, за яким зібралися винуватці торжества, їх наставники, обласне керівництво і, звичайно, преса.

24 травня 2011, 18:06

На Полтавщині – чергові гості «із верхів»

Цього разу у нашому регіоні Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко підбив підсумки пілотного проекту, що стартував на початку цього року. Більше про візит посадовця і подальші газові плани України та нашої області зокрема – у наступному матеріалі.

24 травня 2011, 18:08

Інвестори квартир недобудови по вулиці Боровиковського,11 з вимогою повернути кошти переходять до радикальних дій

Третій рік інвестори недобудови, що за адресою вулиця Боровиковського, 11, не можуть ні гроші повернути, ні дочекатися відновлення будівництва. У відчаї вони вирішили перейти до радикальних дій: мітингів та пікетів. Першою відчула на собі це Полтавська обласна прокуратура.

24 травня 2011, 18:09