Архів новин за 19.05.2011

В палаці дозвілля «Листопад» танцювали, співали та показували різноманітні таланти

Все це відбувалося в рамках вже традиційного фестивалю художньої творчості вихованців учбових закладів Київського району «Веселкова доля». Побували на ній і наші журналісти.

19 травня 2011, 17:28

В Художньому салоні відкрилась персональна виставка Валерія Трегубова

Найбільше він відомий полтавцям, як автор зведених в місті храму Пантелеймона цілителя й Подільської вежі. На виставку зійшлися десятки колег, друзів, учнів. За 60 прожитих років полтавському архітектору вдалось втілити чимало сміливих ідей, але ще більше в нього планів і сподівань на майбутнє.

19 травня 2011, 17:30

У Полтаві з'явиться новий екскурсійний маршрут

Принаймні, його запропонували втілити в життя фахівці літературно-меморіального музею Івана Котляревського. На семінарі запрошеним освітянам міста презентували маршрут під назвою «Полтавські стежки Кобзаря».

19 травня 2011, 17:31

Квіти, нагороди і слова вдячності – за справжнє служіння своїй професії

Так музейники міста приймали вітання до професійного свята. Багато із них віддали цій професії не один десяток років, втім, офіційно це свято відзначається з 1978 року. Кращих із кращих хранителів історії і культури вітали у Галереї мистецтв.

19 травня 2011, 17:32

Чергову координаційну нараду присвятили неонатальним проблемам матерів та немовлят

Головне питання – кесареві розтини та їх профілактика. Наразі в області рівень кесаревих розтинів не перевищує загальноукраїнський, тож акушери та неонатологи вирішували, як цей рівень залишити без змін та навіть зробити нижчим.

19 травня 2011, 17:35

На Полтавщині вчаться, як прищепити дітям любов до тваринництва

Для цього до нас з'їхалися екологи з усієї України – наш досвід перейняти та своїм поділитися. Триденний семінар проходить у найдостойніших місцях, де є що показати – в агрофірмах Шишак та Котельви і еколого-натуралістичному центрі Полтави.

19 травня 2011, 17:36

Боряться із корупцією і правоохоронці – вони для працівників держслужби лекції читають

Роз'яснюють тонкощі антикорупційного законодавства фахівці національної академії внутрішніх справ – по всій Україні. На черзі – держслужбовці Полтави.

19 травня 2011, 17:38

В Полтавській області недостатньо боряться з корупцією

Про це йшлося на колегії, присвяченій підсумкам роботи та планам на майбутнє в боротьбі з цим проявом. Аби співробітники структури були більш мотивовані в досягненні позитивних результатів, у Полтавській обласній прокуратурі відкрили пам'ятний знак усім працівникам.

19 травня 2011, 17:39

Потенційна небезпека: пляжі офіційно не відкриті, полтавці вже відпочивають

До офіційного відкриття купального сезону – майже місяць, однак, відпочивальників вже нині – хоч відбавляй. Що розпорядження про старт пляжного сезону ще немає і благоустрій цих зон відпочинку готовий далеко не на всі 100% – не загроза відпочинку по-полтавськи, стверджують мешканці міста. Що наразі маємо і що має з'явитися до 15-го червня – досліджували Крістіна Криженко та Сергій Сепітий.

19 травня 2011, 17:40

Полтава горіла

Сьогодні по вулиці Залізній на балконі 7-го поверху житлового будинку виникла пожежа. Горіло все трохи більше години. О 15-ій годині пожежу було повністю ліквідовано. Подробиці – далі у випуску.

19 травня 2011, 18:04