Архів новин за 18.05.2011

15 років відсвяткував танцювальний колектив Полтавської школи мистецтв «Пірует»

Як і належить людям творчим – концертом. Запросили на нього усіх причетних – і батьків, і керівництво, і поважних гостей.

18 травня 2011, 16:40

У Полтаві з автограф-сесією побували українські письменники Андрій Курков та Елеонора Сіндєєва

В Полтавській обласній бібліотеці відбулася презентація книг відомого українського письменника Андрія Куркова та молодої письменниці Елеонори Сіндєєвої. Пошановувачі друкованого слова зібрались тут, аби отримати автографи письменників та почути від них цікаві історії.

18 травня 2011, 16:41

«Скарби музею історії Полтавської битви» сьогодні намагались віднайти ерудити 24 школи

До Міжнародного дня музеїв у приміщенні закладу вперше в Полтаві провели інтелектуальну гру. Учні мали відповідати на питання, що стосуються історії України 17-18 століття, зібрати пазл та отримати головний скарб. Детальніше про це – у наступному сюжеті.

18 травня 2011, 16:43

Країна повинна знати своїх героїв в обличчя

До 70-ої річниці від початку Великої Вітчизняної війни «Студія «Місто» започатковує серію сюжетів про її героїв – ветеранів. Розповіді про тих, хто ціною власного життя здобував мирне небо, тепер стануть традиційними на каналі. І перший наш сюжет про голову Полтавської міської ради ветеранів Великої Вітчизняної Віктора Подзорова. Ці матеріали стали можливими за підтримки фонду «Полтавська родина».

18 травня 2011, 16:45

Торгівця порнографією затримали у Дніпропетровську

Чоловік був у розшуку уже рік – відтоді, як попався «на гарячому». Підписавши документ про невиїзд із Полтави, зник. Коли його знайшли, то виявилося: порнографія – не єдиний його хліб.

18 травня 2011, 16:46

Молодь з Харкова наразі навчається в Полтавській ОДА

Щоправда, усього один день, а молоді люди – слухачі Харківської регіональної академії державного управління при Президенті України. Тому й таке незвичне місце для лекцій цілком виправдане. Більше – у наступному сюжеті.

18 травня 2011, 16:48

В Полтавській області свою роботу починають скаутські табори

В травні полтавські пластуни вже провели таборову зустріч на морі і тепер проектуватимуть цю практику і на нашу область. На Полтавщині влітку працюватимуть 2 скаутські табори. Про це на прес-конференції розповів регіональний представник пласту Євген Янкевич.

18 травня 2011, 16:49

Житлово-комунальне господарство в Полтавській області потребує негайного втручання громадськості

Адже жоден з заходів за останні двадцять років не зміг кардинально виправити ситуацію у цій сфері. Про це йшлося на засіданні круглого столу «Реальні реформи в житлово-комунальному господарстві Полтавської області. Діяльність і перспективи» при Громадській раді облдержадміністрації.

18 травня 2011, 16:50

Півроку працюють депутати 6-ї каденції Полтавської обласної ради

За цей час, говорять голови постійних депутатських комісій(яких у цій каденції аж 13-ть), встигли не тільки перезнайомитись і вирішити всі організаційні питання – і бюджет прийняли, і програми затвердили. Звітував кожний про своє – найважливіше, те, що очолює. Слухала голів депутатських комісій Крістіна Криженко.

18 травня 2011, 17:04