Архів новин за 16.05.2011

Підтримали акцію «Від серця до серця» і автомобілісти Полтавщини

Зокрема, власники ретро транспортних засобів, які й організували виставку. Вік залізник коней і колісниць, представлених на ній, датується початком двадцятого сторіччя і аж до більш сучасних експонатів. На власні очі бачив мрії колекціонерів автівок і Руслан Гунько.

16 травня 2011, 16:53

«Від серця до серця» полтавці передавали кошти дитячим лікарням, аби ті закупили необхідне обладнання

Традиційно супроводжували акцію розваги: на сцені біля театру Гоголя виступили кращі колективи міста. Бачили свято й наші журналісти.

16 травня 2011, 16:54

На вихідних у МБК пройшов конкурс на кращу родину року та конкурс «Маленький король та королева»

Родини змагались за звання найдружнішої та найоригінальнішої, а діти – за титул короля та королеви. Більше про це – у наступному сюжеті.

16 травня 2011, 16:55

У третю неділю травня відзначається Міжнародний день пам'яті людей, які померли від ВІЛ/СНІДу

Не залишилася осторонь цього і Полтава. В нашому місті не тільки згадували померлих від «чуми 20-го сторіччя», але й проводили профілактичну роботу серед молоді та намагалися підвищити загальну толерантність суспільства.

16 травня 2011, 16:57

Незабаром – День банкірів

Його святкуватимуть в усіх фінансових установах 20 травня. Щороку напередодні у Полтавському технічному університеті зустрічаються банкіри-практики та теоретики. Перші – це ті, хто у фінансових установах працює, другі ж поки навчаються і наукові розробки на тему банківської справи пропонують.

16 травня 2011, 16:58

Ленінградська область Росії та Полтавщина вже давно співпрацюють в різних сферах

А відтепер за посильної допомоги ленінградських пошукових бригад відбувається перепоховання синів нашої області, які загинули під час Великої Вітчизняної війни. З керівниками організацій, завдяки яким це стало можливо, зустрівся голова обласної ради.

16 травня 2011, 17:04

На алеї, розташованій між двома багатоповерхівками по провулку Хорольському, зникло 5 лавок

2 демонтував ЖЕД, ще три поцупили невідомі. Сталося це не сьогодні, втім, з приходом весни проблема постала гостро. Чи повернуть комунальники те, що забрали, з'ясовував Віталій Артамонов.

16 травня 2011, 17:05

Кашу маслом не зіпсуєш, а Полтаву – квітами

Мешканці найзеленішого міста занепокоєні: чому немає ампельного озеленення – квітів, що прикрашали ліхтарі та адміністративні будівлі центральної частини міста. Минулоріч до травневих свят місто уже було оздоблене ними. Розбиралася у ситуації Олена Ляшенко.

16 травня 2011, 17:08