Архів новин за 13.05.2011

Сьогодні під стінами облдержадміністрації зібралися мітингувальники

Щоправда, наміри у них були мирні, а мета – благородна: відстояти інтереси та законні права людей з ВІЛ. Проблема ВІЛ/СНІДу, переконували вони, стосується кожного, адже це вже давно не просто хвороба, а справжня епідемія. Тим більше, що Україна посідає перше місце в Європі за темпами поширення вірусу. Руслан Гунько про акцію знає більше.

13 травня 2011, 15:38

У розпалі сезон парникових овочів

Огірки, редиска, капуста та помідори витісняють із прилавків зимові буряки з морквою. Народ заряджається вітамінами, і разом із ними – нітратами. Чим же більше – намагалася розібратися Олена Ляшенко.

13 травня 2011, 15:40

Українська вишивка – саме той атрибут, за яким українців найчастіше ідентифікують в світі

Вишиті ж картини чи, наприклад, ікони, зустрічаються рідше, бо вимагають філігранності, а сакральні сюжети – ще й дотримання канонічності й благословення церкви. Та Полтавщина – край, багатий працелюбністю й талантами. То ж нині в Галереї відбувся захід, хай і не численний за кількістю відвідувачів, але унікальний за ідеєю – студентів зібрала на майстер-клас миргородська вишивальниця Ніна Фоменко.

13 травня 2011, 17:13

Cьогодні – п'ятниця, 13 травня

Нещасливий день – кажуть про нього одні, звичайна дата – говорять інші. Чи злякалися цієї п'ятниці полтавці та що про цей день думають спеціалісти – дізнайтеся із наступного сюжету.

13 травня 2011, 17:15

Захоплення нічним життям та дискотеками довели сімнадцятирічну дівчину до проституції

Грошей на розваги батьки не давали, а заробити інакше, як інтим-послугами, вона, говорить, не могла.

13 травня 2011, 17:17

В прокуратурі Октябрського району відбулася координаційна нарада, присвячена проблемам злочинності

На ній піднімали питання, пов'язані з розкриттям злочинів за 4 місяці цього року. Віталій Артамонов знає більше.

13 травня 2011, 17:18

Один з найстаріших архітектурних факультетів серед вишів держави знаходиться у ПНТУ

У 2011 році факультет полтавського вишу святкує свій 40-річний ювілей. Тому й Всеукраїнська науково-практична конференція «Дизайн архітектурного середовища. Проблеми і перспективи розвитку» не випадково пройшла саме у Полтаві. Більше – у наступному сюжеті.

13 травня 2011, 17:19

Полтавці влаштували автопробіг до Петербургу

У такий спосіб вони вшанували пам'ять Тараса Шевченка. Кажуть, хотіли пройтися хресним шляхом видатного земляка. Що бачили, що вразило та який по собі слід лишили – усе розказали журналістам.

13 травня 2011, 17:20