Архів новин за 12.05.2011

У Полтаві з'явилася нова ліга студентських команд КВН – «Мандарин»

Тепер у нашому місті функціонуватиме 2 ліги клубу веселих та кмітливих, відповідно, з'являється більше можливостей для студентської молоді проявити свої таланти. Перша гра-фестиваль відбулася в приміщенні Полтавського педагогічного.

12 травня 2011, 17:38

Літо не за горами, тож у Полтаві до нього дітей уже готують

У міських школах та дитячих садочках проходить тиждень безпеки життєдіяльності. Дітям та їх батькам розповідають – як поводитися на воді та із вогнем, що робити, коли лишився сам удома, словом, правила життя нагадують. Як із цим справився дитячий заклад № 59 – бачили наші журналісти.

12 травня 2011, 17:40

Дитячі пустощі часто закінчуються плачевно

Одного маленького кременчужанина вони довели до лікарні, а його діда – під слідство. Випадок стався на травневі свята, 5-річний хлопчик, пустуючи, кинув старому у голову іграшку. Той, не довго думаючи, малому – магнітофон.

12 травня 2011, 17:40

У Полтаві незабаром стартують нові соціальні проекти для молоді

Кращі із запропонованих уже відібрали. Для цього міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді конкурс влаштував. У ньому зацікавлені особи пропонували: як зробити здоров'я – міцним, стосунки – вірними, а батьківство – усвідомленим.

12 травня 2011, 17:43

У Полтаві розпочав роботу черговий семінар проекту Євросоюзу

Цього разу на тренінг запросили журналістів та представників громадських організацій. Два дні вони будуть обговорювати питання рівних можливостей чоловіків та жінок у суспільстві та вирішуватимуть питання плідної співпраці ЗМІ з громадськими організаціями у сфері створення об'єктивних та цікавих новин.

12 травня 2011, 17:44

Упродовж останніх двох-трьох років наше місто постійно посідає другі та треті місця в програмних конкурсах благоустрою

Та не дивлячись на це, недоліків у цій сфері лишається чимало. Про них і говорили на засіданні круглого столу членів Громадської ради Полтави, присвяченому проблемам благоустрою.

12 травня 2011, 17:55

У Полтаві оголосили війну боржникам

Карають позбавленням благ цивілізації. У мікрорайоні Браїлки розгорівся конфлікт – мешканці будинку по Маршала Бірюзова кажуть, що справно за все платять, а залишилися без світла у під'їздах та на вулицях. Розбиралася у справі Олена Ляшенко.

12 травня 2011, 17:56

У Полтаві вперше за кілька останніх років свою роботу навесні так і не розпочали фонтани

Не вмикали їх навіть на травневі свята. Чим викликана така затримка з їх функціонуванням, і чи будуть взагалі цього року бити фонтани у полтавських парках, намагалися розібратися наші журналісти.

12 травня 2011, 17:58