Архів новин за 11.05.2011

12 травня весь світ відзначатиме День медичної сестри

Це – одна з найдавніших професій, яка за всю історію свого існування зазнала багато змін. Сьогодні медсестра – це вже більше, ніж просто помічник лікаря. Представники цієї професії сьогодні зібрались у приміщенні Полтавської стоматакадемії, аби привітати один одного зі святом.

11 травня 2011, 16:08

Вбивство на замовлення розкрили на Полтавщині – вперше за 10 років

Миргородський бізнесмен вважався зниклим безвісти із лютого. У квітні до міліції надійшла звістка: він став жертвою злочину. Кому завадив підприємець та як злочинців вивели на чисту воду – дивіться далі.

11 травня 2011, 16:14

Фальсифікувати, виявляється, можна не тільки продукти харчування, але й вироби для машинобудування

Цим намагалося заробляти одне з підприємств міста, яке організувало потужне підпільне виробництво металевих пружин різного діаметру і довжини, що використовуються у машинобудівній галузі і на залізничному транспорті. Прикрили діяльність працівники податкової міліції.

11 травня 2011, 16:56

Полтавська область за екологічними показниками – одна з найчистіших в Україні

Це, кажуть фахівці, – не випадково, адже в нашому регіоні проводиться низка заходів, спрямованих на розвиток природоохоронної галузі. Є в цьому заслуга й Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Про роль закладу в екології Полтавщини говорили на третій міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених, яка відбулася у виші.

11 травня 2011, 16:57

Табачник вважає, що вчителі мало отримують, бо мало працюють

Міністр освіти Дмитро Табачник під час однієї з відеоконференцій з вчителями пояснив низьку заробітну плату останніх... малою кількістю годин. Мовляв, раніше було до 30, а зараз – чи не удвічі менше. Чи й справді полтавські вчителі мало працюють, і де вчителювати краще – у державній чи приватній школі – намагався розібратися Віталій Артамонов.

11 травня 2011, 16:58

У Полтаві представники влади та профспілок говорили про медичні проблеми

Доки у Києві медики з усієї України збираються на акції протесту, у Полтаві керівництво області та медичні профспілки намагаються вирішити проблеми мирним шляхом. На засіданні, присвяченому розв'язанню найболючіших питань, піднімали проблеми низької зарплатні та технічного забезпечення медичної галузі області.

11 травня 2011, 17:28

9 травня, у День Перемоги, в державі набув чинності Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Він передбачає вільний доступ до інформації про діяльність суб’єктів владних повноважень. Тобто, будь-який громадянин країни має право подати запит на інформацію, яка його цікавить, та отримати її у визначений термін. Більше про це – у наступному сюжеті.

11 травня 2011, 17:30

У Полтаві тільки розпочали роботи з благоустрою центральної частини, мешканці вважають – запізно

За три тижні в Україні почнеться календарне літо, а роботи з благоустрою зелених насаджень в Полтаві ще практично не почалися. Наразі скрізь в місті можна побачити захаращені території перед будівлями, а це – порушення правил благоустрою. Причому, порушують їх не тільки приватні підприємці, але й комунальні служби міста.

11 травня 2011, 17:32