Архів новин за 10.05.2011

Виставка скульптури відкрилась у творчому салоні «Художник»

Мотиви східної культури та античної Греції спробував відтворити у своїй персональній виставці полтавський скульптор Валерій Леонов. І назву підібрав своєрідну – «Вісті з кордону». Що намагався передати цією назвою скульптор, знають наші журналісти.

10 травня 2011, 17:17

Полтавська молодь прагне навчатися за кордоном

Щороку перед абітурієнтами неминуче постає питання – який вуз обрати. Деякі роблять вибір на користь закордонних вишів. Офіційної статистики – скільки українських студентів навчається за кордоном – наразі немає. Експерти називають різні цифри – від 25 до 35 тисяч осіб. Наскільки актуальним навчання у закордонних альмаматер для полтавців, дізнавалася Альона В'язнікова.

10 травня 2011, 17:18

Епідемії серцево-судинних хвороб українцям наразі чекати не доводиться

Останні п'ять років на них хворіти стали менше. Така позитивна тенденція спостерігається з 2006 року – через поступову відмову майже 5 мільйонів населення від тютюну. Як вберегти своє серце від захворювань та про вплив цигарок на найважливіший людський орган – у наступному сюжеті.

10 травня 2011, 17:21

У Полтаві продовжуються щеплення проти сказу

Собак та котів Ленінського і Октябрського районів від хвороби вже захистили, на черзі – район Київський. Пункти, де можна вакцинувати тваринку, є навіть на околицях. Про один з таких, що у селищі Вороніно, – наш наступний сюжет.

10 травня 2011, 17:22

Травневі свята добігли кінця, і хоч заходів вистачало, проте обійшлося без надзвичайних ситуацій

Медики «швидкої» це пояснюють погодою, у витверезнику – людською добротою, а міліція – тим, що вона працює на «відмінно».

10 травня 2011, 17:23

Духовність, культура, трохи бізнесу і ніякої політики – у Полтави – новий партнер

Сьогодні місто підписало угоду про дружні стосунки із містом Боржомі, що у Грузії. Її ініціювала грузинська діаспора нашого міста, представники влади підтримали. Чого чекати від полтавсько-боржомської угоди – дізнавалася Олена Ляшенко.

10 травня 2011, 17:24

У Полтаві вже майже чотири роки ошукують інвесторів вісімдесяти квартир споруди, що по вулиці Боровиковського, 11

Обіцянками людей годує як інвестиційна, так і будівельна компанії. Поки керівники останніх лише розповідають людям про тимчасові труднощі та обіцяють все ж добудувати будинок, люди, які вклали гроші в омріяні метри, планують перейти до радикальних дій. Більше про це – у сюжеті Руслана Гунька.

10 травня 2011, 17:25