Архів новин за травень 2011 року

Перші кроки на паркеті показали вихованці колективу бального танцю «Акцент»

Свято майже родинне і суто акцентівське – у ньому беруть учать усі – і батьки, і наставники. Це перші змагання дітей, які щойно почали займатися танцями. Бачили їх наші журналісти.

3 травня 2011, 12:12

У Полтаві – нова традиція

Закохані призвичаїлись вішати замки як знак міцного кохання на оглядовому майданчику, що по Панянському бульварі. Добре це чи погано – в місті ще не визначилися. Думки різних сторін вивчала Олена Ляшенко.

3 травня 2011, 12:13

Всеукраїнський фестиваль графіті у Полтаві зібрав 11 любителів цього виду мистецтва

Місцем для проведення фестивалю обрали покинутий завод навпроти торгівельного центру «Екватор».

3 травня 2011, 12:14

Новий сезон у парку культури та відпочинку «Перемога» відкрито!

За сталою традицією, на травневі свята – для маленьких і не тільки полтавців – царство атракціонів та море відпочинку. Цього разу парк готовий приймати відвідувачів як із гарантією безпеки, так і новими атракціонами. Про офіційний день відкриття роботи парку – у матеріалі Крістіни Криженко.

3 травня 2011, 12:15

Реалізувати державну політику спільно зі ЗМІ

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери депутати розглядали питання про висвітлення діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування обласною газетою «Село полтавське». Інше питання, яке винесли на засідання комісії, – стан та перспективи розвитку інфракструктури ОДТРК «Лтава».

3 травня 2011, 12:17

Ряди захисників Вітчизни поповнилися – військовослужбовці за контрактом із Полтави склали присягу

Цього разу їх 140, як завжди – жінок більше. Із цією подією вояків вітали командири, священнослужителі, батьки та наші журналісти.

3 травня 2011, 12:19

Юні віртуози Полтавщини свої досягнення демонстрували на звітному концерті у музичному училищі імені Лисенка

Цього дня на сцені – тільки переможці. Можливість стати свідками такого різноманіття музичних інструментів та номерів на одній сцені випадає не часто, тож наші журналісти не змогли пропустити цієї нагоди.

4 травня 2011, 17:02

Серед низки заходів, які проводяться до Дня Перемоги у місті, – і численні виставки

Експозицію своїх фоторобіт у музеї Котляревського презентував полтавський фотограф Володимир Коротков.

4 травня 2011, 17:03

Все менше часу лишається до 9-го травня

Перемога, яку приніс цей день, – нагода поспілкуватися із ветеранами-визволителями та подякувати їм за неоціненний подвиг. Не вперше сивочолих воїнів до визначної дати пригощав святковим обідом і голова правління ВАТ «Полтавтрансбуд» Олексій Ландар.

4 травня 2011, 17:04

Цьогоріч виповнюється 150 років з дня перепоховання Тараса Григоровича Шевченка

Вшанувати його пам'ять планують автопробігом від Санкт-Петербургу до Канева, повідомили на прес-конференції завідуючі фондами «Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» в селах Шевченкове і Моринці. Такий маршрут, кажуть, обрали не випадково. Більше – у наступному сюжеті.

4 травня 2011, 17:06