Архів новин за 9.04.2011

До експертів-криміналістів завітали діти

Дев'ятикласники Полтавського ліцею №1 імені Котляревського відвідали Експертно-криміналістичний центр при Управлінні МВС України в Полтавській області. Тут діти знайомились з професією криміналіста та дізнавались, за допомогою яких методів ті вислідковують злочинців.

9 квітня 2011, 11:23

Вчителів навчали користуватися профорієнтаційним терміналом

Доки школярі на канікулах, і, можливо, відвідують стоматполіклініку, вчителі вчаться. Щоправда, не премудростям науки, а лише користуватися профорієнтаційним терміналом. Відтепер таке диво мають всі 41 школи Полтави. Наше місто, до речі, єдине, загальноосвітні заклади якого на 100% вкомплектовані мотиваційним терміналом розвитку зацікавленості до професійного самовизначення.

9 квітня 2011, 11:25

Їм вже 30-ть

Мова про ту лікарню, для якої головне – відсутність сліз і здорові, сяючі дитячі посмішки. 42 лікаря Полтавської міської дитячої стоматологічної поліклініки стоять на сторожі зубок 56-ти тисяч маленьких полтавців. Більше про те, що вдалось зробити до ювілейної дати – у наступному сюжеті.

9 квітня 2011, 11:27

Кокаїн і трамодол – не у фільмах, а поруч із нами

Фахівці управління СБУ в Полтавській області викрили діяльність злочинної групи, яка налагодила контрабандний канал. Із Західної Європи до нашої держави, зокрема, у продуктах харчування доправляли наркотичні засоби.

9 квітня 2011, 11:29

Вони не карають, втім, теж реєструють порушення

У Полтавській митниці звітують про чергове викриття: на декларації – одяг та взуття бувші у вжитку вагою майже 16 тон. Втім, серед них знайшлись незадекларовані шкіряні куртки та дублянки.

9 квітня 2011, 11:29

А дітворі канікули – час розважитися

Дехто поєднує корисне із приємним – у грі потрібні навички отримує. Це про учасників КВН-конкурсу юних інспекторів дорожнього руху, який днями проходив в Полтаві. Вони, поки до нього підготувалися, правила дорожнього руху вивчили.

9 квітня 2011, 12:05

У прокуратури Полтавської області - серйозні звинувачення до розпорядників бюджетних коштів та КРУ

Їм закидають мало не змову з метою викрадення фінансів. На колегії, де про це говорили, була Олена Ляшенко.

9 квітня 2011, 12:07