Архів новин за 7.04.2011

7 квітня – Благовіщення

У Православ'ї це велике двунадесяте свято, третє за значенням після Воскресіння та Різдва. На Благовіщення навіть піст послаблюється. А ще про цей день кажуть: з нього почалася історія сучасної Церкви.

7 квітня 2011, 15:34

7 квітня – день безкоштовних обстежень у поліклініках Полтави

Так наші медики відзначають Всесвітній день здоров'я. Придумала його Всесвітня організація охорони здоров'я ще у 1948. Щороку цього дня медики намагаються привернути увагу населення до якоїсь важливої проблеми. Як його провели у Полтаві – дивіться далі.

7 квітня 2011, 15:36

Студентська весна – не сезонна, але не менш важлива

У Полтавському педагогічному пройшов звітний концерт творчих колективів у рамках міжвузівського змагання на звання кращого студентського творчого колективу Полтави.

7 квітня 2011, 15:42

Волонтери прибирали територію музею

Не захід із дітьми чи людьми похилого віку. Цього разу – благоустрій. Чергова акція від волонтерів Полтавського міського центру соцслужб для сім'ї, дітей та молоді – на благо одного з музеїв міста.

7 квітня 2011, 15:44

Більше 3-х мільйонів, і всі – на воду

Саме стільки народні обранці області погодили виділити на регіональну програму «Питна вода Полтавщини». За рік-два, говорять, всі питання вирішити не встигнуть. Виконати задумане обіцяють до 2020 року.

7 квітня 2011, 15:47

Ветерани міста готуються до проведення звітно-виборних конференцій

В первинних організаціях вони вже почалися, і супроводжуються виборами голів останніх. В Октябрському районі до таких конференцій готуватися почали серйозно – провели пленарне засідання ради районної організації ветеранів. Про проблеми, які намагаються вирішувати під час таких зборів, знають і наші журналісти.

7 квітня 2011, 15:48

Ці діти теж не відпочивають, хоч нині – й канікули

Натомість, пропонують повірити у весну. Для своїх колег і всіх бажаючих силами маленьких і не дуже вихованців у Палаці дитячої та юнацької творчості відбулася розважальна програма «Весна.Стиль.Мода».

7 квітня 2011, 16:38

Чорнобильців ховатимуть безкоштовно

Від держави підтримку знаходимо далеко не завжди, хоч зможемо нормально померти. Місто пішло назустріч проханням чорнобильців: відтепер вони мають окремий сектор на міському кладовищі. За пред'явлення відповідних документів поховати чорнобильця рідним тепер буде безкоштовно.

7 квітня 2011, 17:36