Архів новин за 6.04.2011

Ще одна виставка, щоправда, космічних моделей, відкрилася у Галереї мистецтв

Наукове товариство «Персей» організувало її з нагоди 90-річчя від Дня народження космонавта Берегового та 50-річчя від дня першого польоту людини у космос. Віталій Артамонов знає більше.

6 квітня 2011, 15:51

Виставка старовинної ікони відкрилася у Полтаві

Ці образи дивом уціліли в часи іконоборства, який – повністю, який – частково. Чимало ликів, перед якими молилися ще у 18 столітті, знаходяться у колекціонерів. Останні, власне, і влаштували цю виставку.

6 квітня 2011, 15:52

Лише 12% школярів отримують від лікарів діагноз «здоровий»

Найбільш популярна трійка захворювань залишається незмінною: ортопедія, органи зору і шлунково-кишковий тракт. Виявляють ці та інші патології на профоглядах. Їх бачила і наша знімальна група.

6 квітня 2011, 16:05

Профілактичних заходів потребують й тварини

Якщо без медоглядів вони обійтися можуть, від щеплень краще не відмовлятися. Ветеринари кажуть: так спокійніше: і для чотирилапих, і для їх господарів. Сказ – хвороба невиліковна. Масові щеплення від нього і почалися у Полтаві.

6 квітня 2011, 16:57

Про порушників у погонах говорили в обласній прокуратурі

Від перевищення службових обов'язків правоохоронців помирають люди – усе частіше, починаючи із 2005 року. Окрім того, деякі слідчі ізолятори та місця застосування заходів примусового характеру в області уже закрито – через неналежні умови утримання громадян. Більше знає Олена Ляшенко.

6 квітня 2011, 17:05

На розширеному засіданні обласного Комітету з економічних реформ говорили про ЖКГ, а саме – його реформування

У рамках Програми економічних реформ на 2011-2014 роки планується зменшити енерговитратність виробництва житлово-комунальних послуг. Так за результатами цієї роботи в році минулому вже зекономлено палива на суму більше п'яти мільйонів гривень.

6 квітня 2011, 17:09

Здоров'я полтавців – у руках самих полтавців

Саме так вирішили підприємці міста і подарували станції швидкої медичної допомоги... автогуму. Тепер карети швидкої типу «Газель» мають повний комплект спорядження, аби швидше і безпечніше доїхати за викликом.

6 квітня 2011, 17:11

Іще один вибух, щоправда, іграшковий, нещодавно стався на комбікормовому заводі

Його інсценували самі рятувальники – щоб пересвідчитися, чи готові до надзвичайних ситуацій.

6 квітня 2011, 17:12

У Полтаві сьогодні зранку на одній з металобаз міста пролунав вибух

Стався він під час спалювання залишків поліетиленових мішків, в яких знаходився металобрухт. Внаслідок вибуху одна людина загинула, ще одну тяжко травмовано. Подробиці – у нашому наступному сюжеті.

6 квітня 2011, 17:13

Старенька вийшла з двору на декілька хвилин, а повернувшись, побачила, що хату пограбовано

Жінки, які нишпорили поряд, з місця подій втекли на автомобілі, не забувши прихопити з собою й нехитрий скарб, який вони поцупили у старенької. Чим закінчилася ця історія – дізнайтеся з наступного сюжету.

6 квітня 2011, 17:16