Архів новин за 4.04.2011

Один із найвідомих вітамінів у понеділок святкує свій день народження

Саме 4 квітня американський вчений Кінг вперше виокремив вітамін С – аскорбінову кислоту. Чим корисний останній і де його слід шукати – нагадують наші журналісти.

4 квітня 2011, 17:44

Ці діти зовнішнє незалежне оцінювання вже склали

Втім, ще тільки пробне. Аби майбутні випускники спробували свої сили, знали, чого не довчили і не хвилювалися, в 9-й гімназії вже 4-й рік поспіль проводять своє ЗНО.

4 квітня 2011, 17:46

Кожний четвертий зразок дослідженого молока-сировини містить у своєму складі рослинний жир

Останній ввозять в Україну з тропічних країн. Використання таких пальмових та кокосових жирів розпочинають ще на рівні постачальників молочної сировини. А головна їх небезпека в тому, що вживання продуктів харчування, які містять такі жири, не дає організму людини користі. Більше про це Руслан Гунько.

4 квітня 2011, 17:48

Полтава здавна знана, як одне із найзеленіших міст в Україні

На підтвердження цих слів – у Полтаві індекс забрудненості повітря в 2 рази нижчий, ніж середній по державі. До того ж, є у нас і так звані умовно чисті зони. Щоправда, лише одна.

4 квітня 2011, 17:50

Забезпечити усіма необхідними умовами для життя повинні своїх пацієнтів усі як лікувальні, так і санаторні заклади

Особливу увагу необхідно приділити й людям з обмеженими можливостями. Аби умови в останніх були на належному рівні, прокуратура Октябрського району міста Полтави провела перевірки.

4 квітня 2011, 17:51

«Кожній дитині – по одежині»

Ленінський райвиконком провів чергову акцію для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених та неповних сімей. Цього разу, окрім одягу та солодощів, дітям роздавали ще й книги.

4 квітня 2011, 18:00

В ПНТУ імені Кондратюка встановили дві меморіальні дошки

Рівно півроку тому пішов з життя почесний громадянин Полтави, академік, багаторічний ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Олександр Онищенко. На вшанування його пам'яті у виші відкрили дві меморіальні дошки біля кафедр, які він очолював.

4 квітня 2011, 18:19