Архів новин за 30.04.2011

Ювілей колеги та викладача святкували у Полтавському музучилищі

Концертмейстер, композитор і вихователь музикантів, які прославили Полтаву, Анатолій Попик відзначив своє 75-річчя. Урочистості пройшли, як і годиться серед людей мистецтва, – творчо. Бачила їх Олена Ляшенко.

30 квітня 2011, 14:50

Знову на сцені вихованці Міського будинку культури

Звітний концерт творчих колективів відбувся цього тижня. Звітували як завжди перед самими собою, та від цього концерт не став менш цікавим ні для глядачів, ні для самих учасників.

30 квітня 2011, 14:51

У 19 школі – родинне свято

В кінці кожного навчального року учні та випускники школи влаштовують своєрідний звітний концерт, на якому демонструють свої таланти та представляють досягнення, здобуті за рік навчання. Цього року на свято до школярів завітали і депутати Октябрської районної ради.

30 квітня 2011, 14:52

Попереджений - значить озброєний

Аби зменшувати кількість пожеж та поширювати правила протипожежної безпеки, кожного року в Україні проводяться змагання юних пожежників. Полтавські школярі також змагались у теоретичному вмінні боротися з вогнем. Детальніше – у наступному сюжеті.

30 квітня 2011, 14:54

Економити тепло навчилися

Освітяни міста підбили підсумки – наскільки впоралися із проектом по теплозбереженню. Його запустили у жовтні 2010 у 3 міських школах. Що він змінив – дізнавалася Олена Ляшенко.

30 квітня 2011, 14:55

Полтавщину з робочим візитом відвідав Міністр АПК Микола Присяжнюк

Аби поділитися досвідом, напрацюваннями і завдяки цьому реалізувати програму Уряду, на Полтавщині провели регіональний семінар. Під головуванням Міністра АПК Миколи Присяжнюка запрошені подивилися на те, чим багатий наш регіон. Вже на місці народився і план того, як поєднати науку і техніку. Їздила по товариствам Шишак із Міністром та його делегацією й наша знімальна група.

30 квітня 2011, 14:56

У Полтаві осквернили пам'ятник

До нашої студії надійшла інформація від Української Спілки ветеранів Афганістану про те, що днями пам'ятник «Синам Полтавщини» осквернили невідомі. Чи справді такий факт був, і що про нього говорять правоохоронці, розбиралися наші журналісти.

30 квітня 2011, 14:58

Колектив Студії «Місто» власним прикладом закликав полтавські підприємства провести на своїх територіях суботники

Тут не тільки акули пера водяться – наш народ знає, що таке граблі та лопати. У вільний від зйомок час ми вирішили причепурити двір біля офісу. Що із цього вийшло – дивіться у наступному сюжеті.

30 квітня 2011, 15:00

Активісти політичної партії «ВО «Батьківщина» нагадали полтавцям про те, як погано в світі жити

«Як погано в світі жити». Акцію під таким лозунгом у центрі міста провели активісти політичної партії «ВО «Батьківщина», яка перебуває в опозиції до діючої влади. В черговий раз звернули увагу народу на те, що обіцяне так і залишилось нереалізованим, а владу закликали до конструктивного діалогу.

30 квітня 2011, 15:02