Архів новин за 28.04.2011

Як економити енергію та звідки брати гроші – говорили ректори вузів України на спеціальній нараді у Полтаві

Зустрілися у технічному університеті, головував перший міністр освіти і науки України Євген СулімА. До чого домовилися освітяни – знає Олена Ляшенко.

28 квітня 2011, 17:05

Незабаром – День Перемоги

В Полтаві вітати ветеранів Великої Вітчизняної вже почали. Одними з перших це зробили працівники обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго». Вони традиційно завітали до своїх колишніх співробітників-ветеранів та привітали їх зі святом.

28 квітня 2011, 17:06

Прибирати територію, за яку відповідаєш, не обов'язково

Так вирішив керівник одного з гаражних кооперативів міста, не відреагувавши на припис, який надала інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Як результат – справедливе покарання, розмір якого визначить адмінкомісія за місцем проживання керівника кооперативу.

28 квітня 2011, 17:07

Своє свято – і у людей з особливими потребами

Уже вп'яте у Полтаві пройшов щорічний фестиваль «Від серця до серця». Для людей з обмеженими можливостями його проводить Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а його основною метою організатори вбачають спілкування.

28 квітня 2011, 17:08

Єдиний на всю Україну музей дальньої авіації існує у Полтаві

Хоча його двері відкриті для відвідувачів більше двох років, музей продовжують розбудовувати і нині. 9-го травня там урочисто відкриють алею бюстів авіаторів Героїв Радянського Союзу. А поки що в музеї урочисто презентували книгу спогадів маршала авіації СРСР. Її подарували людині, яка зробила великий внесок у відновлення інфраструктури військового містечка Полтави.

28 квітня 2011, 17:10

Тролейбусний парк міста Полтава поповниться транспортними засобами, які були у використанні в містах країн ЄС

Автором такої ініціативи є міський голова нашого міста Олександр Мамай. Він звернувся з листом до сімдесяти трьох міст Європи з проханням надати один чи декілька тролейбусів Полтаві безкоштовно. Більше про такий безпрецедентний крок міської влади для Полтави – у наступному сюжеті.

28 квітня 2011, 17:11

У місті – іще 3 комунальних ринка, а незабаром додасться ще один садочок та БТІ – теж комунальні

Більше 30-ти питань, в тому числі додаткових, за більш ніж 2 години. Як результат – іще 3 ринка стали комунальними, а 2, як-то кажуть, офіційно відкупились. Міське «Полтаватеплоенерго» хочуть віддати області, а собі прийняли садочок.

Із ювілейної, десятої сесії міськради 6-го скликання, – наші журналісти.

28 квітня 2011, 17:18