Архів новин за 21.04.2011

Екологія – це не напрямок, а стиль життя

Цю тезу взяти за основу і представили в Полтаві екологічний фестиваль «Лель». Тут поруч і наука, і велопробіг, і майстер-клас, і співи. Побували на заході наші журналісти.

21 квітня 2011, 15:30

Сьогодні – Чистий четвер

Цей день знають як віруючі, так і не дуже люди. Євангельській події, які згадують цього дня, – це Таємна Вечеря та молитва Ісуса у Гефсиманському саду. А люди сьогодні очищуються тілесно і духовно перед святом Воскресіння. Звідси і назва четверга – чистий.

21 квітня 2011, 16:22

Спеціалізація – автомобілі, втім, виключно старенькі марки «Москвич»

Саме володарі останніх в середині квітня постраждали від зловмисників. Заплановане молодики встигли реалізувати – здали 4 машини на запчастини та металобрухт. На додачу отримали порушену кримінальну справу.

21 квітня 2011, 16:23

Провайдер компанія «Воля» тепер допомагає озеленити Полтаву

Так по всій Україні працівники компанії провели акцію «Парки – замість паперових рахунків». В Полтаві ж облаштовували Дендропарк та територію Полтавської гімназії №9. Більше – у наступному сюжеті.

21 квітня 2011, 16:26

Ці паски оцінки громади не потребують – полтавці їх знають давно

Корпорація «Алея смаку» знову влаштувала виставку-продаж великодніх страв. На ній усе, що потрібно до пасхального столу, і навіть більше. Подробиці про неї – у наступному сюжеті.

21 квітня 2011, 16:28

Виробники Полтавщини влаштували дегустацію пасок

Фахівці із держстандартів, кондитери-практики, науковці та журналісти куштували великодню випічку, щоб винести свій вердикт – що варте уваги покупців, а що – ні. Була там і Олена Ляшенко.

21 квітня 2011, 16:29

У Художньому салоні міста – теж передвеликодні клопоти

Як і годиться у чистий четвер, тут уже прибрано. І усе готове до свята Пасхи – і вишиті рушники, і плетені кошики, і писанки-розмальовки. І все це – від кращих майстрів Полтавщини.

21 квітня 2011, 16:33

«Почуй мене!» – соціальний проект під такою назвою від «Київстару» тепер у Полтаві

Віднині люди із вадами мовлення та слуху, аби отримати допомогу від екстренних служб, можуть просто відправити смс-повідомлення. На екстренній службі, у свою чергу, вже є база людей і певна інформація про них. Обіцяють: допомога не забариться.

21 квітня 2011, 16:35

Етичністю поведінки власних співробітників обіцяють зайнятися у Полтавській митниці

Спірні питання, якщо такі будуть, вирішуватимуть на рівні Києва, а не міста. Для цього вже створили відповідний моніторинговий центр, який у першу чергу буде питати із регіонального керівника. Планам і напрацюванням за І квартал поточного року присвятили прес-конференцію очільника Полтавської митниці Вадима Лося.

21 квітня 2011, 16:38