Архів новин за 13.04.2011

Приймала Галерея мистецтв й молодих астрономів

Тут відбулося нагородження переможців астрономічного колоквіуму, що пройшов напередодні. Більшість переможців – вихованці науково-технічного товариства «Персей».

13 квітня 2011, 14:45

У Полтаві почала свою роботу єдина на Україні пересувна виставка «Скарби Тібету»

Присвячена вона культурній спадщині Гімалайського регіону. Організатор – благодійний фонд «Жива традиція» – своїм головним завданням вважає збереження самобутньої, пронизаної глибокою філософією культури Тібету.

13 квітня 2011, 14:46

До Великодня хоч і менше 2-х тижнів, а вони вже готуються

Втім, не випікають паски, а відвідують церкви – щоб перевірити пожежну безпеку. Про черговий рейд фахівців МНС храмами Полтави – у наступному сюжеті.

13 квітня 2011, 14:52

Дітвора з канікул вийшла, а правоохоронці досі розбирають наслідки відпочинку

Випадок, що трапився на станції «Полтава Південна», здивував навіть міліціонерів. Хлопець вийшов красти металобрухт... разом із матір'ю. Що було далі – знає Олена Ляшенко.

13 квітня 2011, 14:58

Подбали про благоустрій і безробітні

Вони взялися прибрати території, у яких немає господаря. Робота знайшлася і чоловікам, і жінкам. Результат – і порядок наведено, і кошти міського бюджету зекономлені, бо платив за все міський центр зайнятості. Подробиці – у наступному сюжеті.

13 квітня 2011, 15:06

За неправильне паркування водіїв у Полтаві штрафують на суму від 340-ка до 1700 гривень

Займається цим інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Чому водії полюбляють «заборонені» місця, в рамках рейду разом з інспекторами намагалися дізнатися й наші журналісти.

13 квітня 2011, 15:07

Покращити життя на місці цілком можливо, переконують в облраді

Аби розвинути запропонований громадою проект, треба його написати і зібрати половину від необхідних коштів. Другу частку обіцяють видати із обласного гаманця. Принаймні, це прописано у положенні обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавщини. Більше про його умови – далі у випуску.

13 квітня 2011, 15:32

Дмитро Хрістов: про комісію, роботу із виборцями і НЛО

І засідання провели, і програми профільні на сесіях затвердили. В одній комісії (з питань забезпечення законності та правопорядку) народним обранцям із різних політсил працюється конструктивно.

Про те, що встигла зробити очолювана ним комісія, роботу із виборцями, резонансні справи і НЛО йшлося на прес-конференції депутата обласної ради Дмитра Хрістова.

13 квітня 2011, 15:38

Про наболіле, майбутнє України – у запитаннях та відповідях

В режимі живого діалогу не містами-мільйонерами, а полтавськими селами й селищами наразі курсують активісти «Фронту змін». Людям надають юридичну допомогу, а також вивчають найбільші проблеми громади, які планують вирішити на рівні органів місцевого самоврядування. Про візит депутатів Полтаської облради від фракції «Фрон змін» до Нових Санжар – далі у випуску.

13 квітня 2011, 17:08