Архів новин за 12.04.2011

Рівно 50 років тому перша людина полетіла в космос

«Внимание! Внимание! Говорит Москва! Работают все радиостанции Советского Союза!...», – так почав своє повідомлення 12 квітня 1961 року диктор Всесоюзного радіо Юрій Левітан. Повідомлення про перший політ людини в космос ознаменувало початок нової ери в історії людства – початок пілотованої космонавтики. З дня цієї визначної події минуло 50 років, але сьогодні, у ювілейний День космонавтики, весь світ згадує перший політ.

12 квітня 2011, 17:22

Їх спіймали на гарячому, тож здійснити чергову крадіжку двом молодикам цього разу не вдалось

Замість бажаного мотору та міді – питання про порушення кримінальної справи. Подробиці – далі у випуску.

12 квітня 2011, 17:26

Школа успішного працівника відкривається в Полтаві

Розрахована вона на безробітну молодь. Ідея створення належить обласним службам у справах сім'ї та молоді, проспонсорував її Міжнародний фонд «Відродження». Більше про це та про працевлаштування в області дивіться далі.

12 квітня 2011, 17:29

У Полтаві – затримка із початком ремонту доріг

Аби визначити організацію чи установу, яка за бюджетні кошти ремонтуватиме шляхи, за Законом України необхідно провести тендер. Керівник управління ЖКГ Сергій Сінельник в інтерв'ю одному з полтавських видань повідомив: оголосили останній лише в двадцятих числах березня. Тож, коли розпочнеться ямковий та капітальний ремонт полтавських доріг, намагалися з'ясувати наші журналісти.

12 квітня 2011, 17:30

Купуючи певний продукт харчування, полтавці будуть озброєні правдивою, доступною та достатньою інформацією

Зокрема, на це зорієнтований новий Технічний регламент з маркування харчової продукції. Більше дізнавалися про це на державному підприємстві «Полтавастандартметрологія» наші журналісти.

12 квітня 2011, 17:47

«Ні» рейдерству міської влади!»

Під такими гаслами на мітинг вийшли підприємці та реалізатори чотирнадцяти ринків Полтави. Причина – в рішенні сесії міської ради про комуналізацію ринків міста, яке тягне за собою зміну власника та порушення стабільної ситуації, вважають підприємці.

12 квітня 2011, 18:18