Архів новин за квітень 2011 року

Перше квітня – знаковий день для багатьох літераторів та поціновувачів творчості Миколи Гоголя

Цього дня полтавці відзначали 202-у річницю з Дня народження видатного земляка. Тому з самого ранку до підніжжя пам'ятника Миколи Гоголя полтавський люд клав квіти, тут же лунали й теплі слова на адресу всесвітньо відомого письменника.

1 квітня 2011, 17:35

Якщо вам подобається і фотографувати, і створювати поетичні рядки, то чому б це не поєднати, як це зробила Галина Вовченко

На своєму творчому вечорі в обласній бібліотеці вона представила книжку «Фотопоезії». Про синтез світлин та поезії Галини Вовченко – далі у сюжеті.

1 квітня 2011, 17:37

Психологи міста допомагають батькам

На базі Полтавської загальноосвітньої школи №5 відбулося зібрання психологів міста, які вирішували, як допомогти батькам справлятись зі стресами та зарадити у спілкуванні з дітьми.

1 квітня 2011, 17:39

Сьогодні 1 квітня повністю вступив в силу новий податковий кодекс

Зокрема, його положення стосовно діяльності підприємців, які працюють на єдиному податку. Так віднині юридичним особам заборонено відносити на валові затрати придбання товарів, робіт та послуг у фізичних осіб-«єдинщиків». Виключення – послуги у сфері інформатики.

1 квітня 2011, 17:48

Від туберкульозу – до паління

На сайті Кабміну з'явилася постанова від 19 січня 2011 року про затвердження переліку кольорових малюнків і піктограм, які незабаром можуть з'явитися на упаковках тютюнових виробів. Тож, імовірно, курці в недалекому майбутньому, купуючи тютюнові вироби, не побачать яскравих логотипів виробників, натомість, дивитимуться на наслідки, які викликає паління.

1 квітня 2011, 17:49

У Полтаві відкрили технологічний корпус обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру

Будівництво споруди загальною площею 15 з половиною тисяч квадратних метрів розпочали в жовтні 2007, а закінчили цьогоріч. Більше про це – у випуску далі.

1 квітня 2011, 17:51

Полтава може залишитися без тепла та гарячої води

З 1-го квітня дочірня компанія «Газ України» почала відключати від газопостачання підприємства, які мають значні борги. Серед таких – і міське та обласне «Полтаватеплоенерго». Це автоматично призвело до відключення теплопостачання та гарячої води у будинках Полтави. Наші журналісти намагалися розібратися, яка сума боргу підприємств і чи буде тепло в мешканців міста найближчим часом.

1 квітня 2011, 18:11

День дурня, день сміху чи просто перше квітня

Цей день знає кожен. Саме 1 квітня прийнято влаштовувати розіграші друзів та колег по роботі. Полтавщина, батьківщина Гоголя, завжди була багата на цікаві жартівливі історії. Їх збирав Віталій Артамонов.

1 квітня 2011, 18:11

Деякі ЗМІ останнім часом оприлюднили повідомлення, що в Україні спостерігається тенденція до зниження цін на житло

Ми ж спробували з'ясувати, чи дійсно зараз квартири можна купити значно дешевше та де у нашому місті житло продають за найвищими та найнижчими цінами.

1 квітня 2011, 18:14

У Полтаві пройшла традиційна щорічна виставка голубів

Представники з усієї України завітали на неї, щоб показати різні породи птахів та обмінятися досвідом з іншими голубівниками.

2 квітня 2011, 15:49