Архів новин за 5.03.2011

Після гри у сніжки замість маси позитиву – кримінал

Улюблена дитяча гра для одного із полтавських підлітків завершилась статтею Кримінального Кодексу – нанесення умисного тілесного ушкодження середньої тяжкості. Рятує хлопчака від криміналу... його вік. За нього відповідатимуть батьки, однак, вже в руслі адміністративної відповідальності.

5 березня 2011, 14:06

Масляну провели, інші весняні свята – зустріли

У музеї-садибі Володимира Короленка цими днями не стільки на експонати дивляться, скільки святкують. Для дітей там нині розважальні заходи – кожного дня. Дещо бачила Олена Ляшенко.

5 березня 2011, 14:07

Напередодні жіночого свята керманичі області та міста вітали представниць прекрасної статі у Міському будинку культури

Слова вдячності усім мамам, жінкам, сестрам і бабусям – очима нашої знімальної групи.

5 березня 2011, 15:14

«Нам не байдуже» – заявили на увесь голос дві громадські організації Полтави

І народ запросили приєднатися, і трохи поділитися – увагою і продуктами із інвалідами, які мають дітей. Що із цього вийшло – дивіться далі.

5 березня 2011, 15:18

Міст-побратимів у Полтаві буде більше

Принаймні, це передбачено міською комплексною програмою «Про подальший розвиток зв'язків територіальної громади міста Полтава з містами країн світу на період 2011-2014 років». Фахівці зазначають: будуть спиратися на досягнення минулих років, втім, планують зробити і певне перепрофілювання.

5 березня 2011, 15:21

Не про порушення, а про зміни під час проходження колісними засобами техогляду розповідали працівники ДАІ міста представникам підприємств, установ та організацій міста

Окрім того, що відтепер меддовідки для водіїв не потрібні, закликають не затягувати із візитами до державтоінспекції.

5 березня 2011, 15:22

Про планову перевірку не попередили, впали, наче грім серед ясного неба

Ніхто не підготувався, тому і порушення усунути не встигли. У навчальних закладах Полтавського району прокуратура виявила цілий ряд порушень: починаючи від зіпсованої продукції і закінчуючи штучним завищенням цін у шкільних буфетах.

5 березня 2011, 15:23