Архів новин за 31.03.2011

Грали всі: і вчителі, і діти, і батьки

У Полтавській спеціалізованій школі №39 відбулась гра-подорож для дітей початкових класів. Учні знайомились з історією рідного краю, з відомими земляками та брали участь у важливих історичних подіях.

31 березня 2011, 17:41

У запрошеного лектора навчаються школярі Полтавської ЗОШ №38

Не кожного дня перед юрбою школярів побачиш працівника Державтоінспекції. Останні в рамках профілактичних заходів читають полтавським школярам лекції. Все – аби вберегти дітвору від нещасних випадків на дорозі.

31 березня 2011, 17:42

В Полтавському університеті економіки і торгівлі пройшов День кар'єри

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі матимуть можливість проходити практику не тільки у Полтавській митниці, але й у центральних лабораторіях країни. Це стало можливим в результаті співпраці навчального закладу з митницею. Так, в рамках «Дня кар'єри» було подовжено угоду між вишом та установою ще на 5 років.

31 березня 2011, 17:44

Фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу у Польщі та Україні відбудеться вже незабаром

Тому підготовка до проведення ЄВРО йде повним ходом. Але, окрім інфраструктури, необхідно мобілізувати і правоохоронні органи. Активну підготовку проводять і співробітники Полтавського кінологічного центру.

31 березня 2011, 17:47

Полтава ще знаходиться на межі епідемії грипу

Грип у нашому місті ще не поборено, такий висновок роблять лікарі. Причиною називають різкі перепади температури та весняний авітаміноз.

31 березня 2011, 17:48

Мінус один ГЖЕД та плюс одна Організація співвласників багатоповерхових житлових будинків

Такий короткий, але не повний підсумок дев'ятої сесії Полтавської міської ради шостого скликання. Депутати проголосували «за» 15-мільйонний кредит, який візьме підприємство «Полтаваелектроавтотранс» на придбання 10 тролейбусів, а міський голова доповнив транспорту ситуацію не вельми приємною новиною про нову вартість проїзду в тролейбусах. Більше про це – у наших наступних сюжетах.

31 березня 2011, 17:50