Архів новин за 3.03.2011

Масляна або Сирний тиждень – останні 7 днів перед Великим постом

У неділю для полтавців – нагода не тільки попросити один у одного пробачення з нагоди прощеної неділі, але і погуляти на славу. Коли і де пройде масове гуляння в нашому місті – далі у випуску.

3 березня 2011, 16:41

Майстри слова 3 березня відзначають Всесвітній день письменника

«Енеїда» – Котляревького, «Мисливські історії» – Остапа Вишні, «Вечори на хуторі близь Диканьки» – Гоголя. Ці та ще багато прекрасних й вічних творів були написані вихідцями з Полтавщини. Прозаїки й поети, науковці та байкарі – всі вони сьогодні вони святкують. Цього дня – їхнє професійне свято – Всесвітній день письменника.

3 березня 2011, 16:43

В Україні від недосконалого законодавства та пасивного паління хворіють люди

Майже 600 тисяч людей у світі щороку помирає від паління, не споживаючи сигарет, третина з них – діти, чиї батьки палять. Такого висновку дійшли експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я. В Україні від пасивного паління не захищений ніхто. Знову про шкоду тютюну та недосконалі закони – у сюжеті Олени Ляшенко.

3 березня 2011, 16:50

Заохочують до турпоходів музеями міста й студентів Полтави

Для цієї верстви населення за наявності студентського квитка діє система знижок. Крім цього, студенти мають право й на ряд інших пільг, зокрема, транспорних. Наскільки вигідно бути студентом, дізнавалися наші журналісти.

3 березня 2011, 17:04

«Полтава туристична» продовжить свій розвиток і далі

Принаймні, це передбачено відповідною міською програмою, яка була прийнята на останній сесії міськради. Що планується реалізувати в рамках програми і чим приваблюватимуть туристів цьогоріч – у наступному матеріалі.

3 березня 2011, 17:08

З 15-го березня у Полтаві можуть зменшитися ціни на проїзд у громадському транспорті

Вже з 15-го березня у Полтаві можуть розпочати застосовувати штрафні санкції до перевізників, які були ініціаторами підвищення вартості проїзду до двох гривень. А сам тариф стане меншим. Наразі в територіальному відділенні Антимонопольного комітету України порушили справу проти останніх. Тему продовжує Руслан Гунько.

3 березня 2011, 17:10

Потрапивши у дорожньо-транспортну пригоду, працівників ДАІ тепер можна не викликати

Втім, лише за певних умов. Більше про нововведення та загальні цифри роботи правоохоронців Полтавщини йшлося на прес-конференції головного міліціонера області Олександра Рудяка.

3 березня 2011, 17:33