Архів новин за 29.03.2011

ПУЕТ заохочує до вступу талановиту молодь

Фестиваль юнацької творчості під назвою «Скарбниця талантів» пройшов у стінах Полтавського університету економіки і торгівлі. Його переможці матимуть пільги при вступі до вузу. Більше знає Віталій Артамонов.

29 березня 2011, 17:38

Малий та середній бізнес – проти реформування податкового законодавства

В одному із вишів міста пройшло засідання круглого столу на тему: «Податкове законодавство: сьогодні і завтра». Окрім фахівців з даних питань та підприємців на круглий стіл завітали і наші журналісти.

29 березня 2011, 17:40

Півроку двоє молодих чоловіків вживали самі та перепродавали трамадол

Допомагала їм дістати його фармацевт однієї з аптек міста. За одну добу жінка реалізовувала від п'ятнадцяти до сорока капсул цього препарату. Виявили такий нелегальний бізнес працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю області.

29 березня 2011, 17:43

На комісії облради з питань промислової політики погодили винести на сесію комплексну Програму розвитку малого підприємництва на 2011-12 рр

Вона поряд з виконанням Програми економічного і соціального розвитку області за минулий рік стали головними питаннями, які виносилися на розгляд комісії.

29 березня 2011, 17:52

За зростання цін на основні продукти харчування, комунальні послуги, ліки, проїзд у транспорті повинна відповідати нинішня влада

Такої думки у політичній партії «Наша Україна», представники якої 29 березня в рамках всеукраїнської акції протесту пікетували будівлю Полтавської облдержадміністрації з вимогами негайної відставки нинішніх керівників держави.

29 березня 2011, 17:57

У Полтавській гімназії №32 вчителі початкової школи ділилися досвідом зі своїми колегами з області

Тут у рамках курсів, які проводить інститут післядипломної педагогічної освіти, присвячених розвитку зв'язного мовлення, відбулися майстер-класи, відкриті уроки, заходи з виховної роботи. Як навчалися вчителі, бачили наші журналісти.

29 березня 2011, 18:00