Архів новин за 24.03.2011

Вони працювали на всі свята, а тепер мають право на відпочинок

23 березня визнано Всесвітнім днем працівників культури та аматорського мистецтва. Для культурних працівників у Міському будинку культури влаштували культурну програму.

24 березня 2011, 17:27

Початок весни супроводжується не тільки потеплінням, але й небезпекою, впевнені в МНС

Адже саме в цю пору збільшується кількість пожеж, які, в основному, виникають через недотримання правил протипожежної безпеки при розведенні багать. Для того, аби попередити таке лихо, працівники МНС традиційно проводять роз'яснювальні рейди.

24 березня 2011, 17:39

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Цю хворобу виявляли ще в мумій у древньому Єгипті, та майже за 3000 років жодна країна так і не змогла позбавитись цього недугу. Як боряться з нею в Полтаві – у наступному сюжеті.

24 березня 2011, 17:43

Вчитися ніколи не пізно

Так вирішили в Полтавському інституті післядипломної педагогічної освіти і влаштували відкриту зустріч для вчителів, які прагнуть навчатися далі. За основу взяли німецьку програму навчання від 8 до 80. Що це за програма і які напрямки вона передбачає, дізнавався Віталій Артамонов.

24 березня 2011, 17:46

Майже кожна людина володіє нерухомістю або мешкає в орендованій квартирі чи кімнаті

Відтак, хоч раз в житті користується послугами ріелторів агентства нерухомості. Однак, і серед останніх, наголошують спеціалісти, є фіктивні агентства, головна мета яких – обдурити людей. Більше про це – у наступному сюжеті.

24 березня 2011, 17:47

Полтаві запропонували обрати модель безпеки в контексті національних інтересів України

Інформаційно-навчальний семінар з такої теми пройшов в одному з місцевих вишів. Географія його учасників – Україна та Німеччина, а організував таке чергове навчання Інститут трансформації суспільства.

24 березня 2011, 17:50

На колегії в Полтавській ОДА говорили про правопорушення і порушників

Долю програм, покликаних й надалі продовжити профілактику правопорушень в області та залучити промисловий потенціал виправно-трудових установ в економіку області, обговорювали на колегії в Полтавській облдержадміністрації. З якими труднощами наразі стикаються правоохоронці та працівники Департаменту з питань виконання покарань, знають наші журналісти.

24 березня 2011, 17:50