Архів новин за 23.03.2011

Як стати мером?

Це – не лише питання для політиків, а й інтелектуальна гра для школярів. Як у неї грали в Полтаві – дивіться далі.

23 березня 2011, 17:13

На цьому заході молоді пропонували обрати правильний шлях

Саме так називалася акція, ініційована міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Її мета – поінформувати учнівство та студентство про небезпеку СНІДу та наркотичної залежності.

23 березня 2011, 17:16

Молодь у Полтаві продовжує проводити дебати

Останніми роками – це звичайна форма навчання, і екзотикою тут не пахне. Цього разу й тему обрали – на злобу дня – «Підвищення пенсійного віку очима молоді». «За» і «проти» студентів щодо однієї з останніх наразі реформ чули й наші журналісти.

23 березня 2011, 17:18

19 років на варті порядку національної безпеки в державі стоїть Служба безпеки України

Щороку 25-го березня співробітники цієї структури відзначають професійне свято. Напередодні, традиційно, проводять урочистості в тісному колі, тут відзначають кращих. Декому цього разу вручили ще й ключі від службових квартир.

23 березня 2011, 17:20

Мешканці гуртожитку по вулиці Павленківській, 18 майже тиждень – без опалення та гарячої води

Причина – майже 80 тисяч гривень боргу, який має балансоутримувач гуртожитку, колективне підприємство «Полтавський м'ясокомбінат» перед комунальним підприємством «Полтаватеплоенерго». Мешканці ж об'єкту, в свою чергу, запевняють: за тепло та гарячу воду платять вчасно. В ситуації намагався розібратися Руслан Гунько.

23 березня 2011, 17:28

Найпопулярніші речі, які викрадають на вулицях Полтави під час скоєння крадіжок, – жіночі сумочки та мобільні телефони

А найнебезпечніші вулиці міста, де найчастіше відбуваються пограбування перехожих, – Маршала Бірюзова, Жовтнева, Кагамлика та Калініна. Про це та інше розповіли під час прес-конференції правоохоронці міста.

23 березня 2011, 18:07