Архів новин за 2.03.2011

Вихованці Полтавського міського центру позашкільної освіти щороку вітають своїх мам та бабусь із Міжнародним жіночим днем

Не відступили від традиції і цьогоріч. З нагоди 8 березня дітлахи підготували концертну програму під назвою «Віват, Талант!». Саме тут вихованці центру показали, як шанують та люблять своїх рідних.

2 березня 2011, 17:11

Покажеш гарний результат – отримаєш цінний приз

Підготувавши належно учня, вчитель може отримати грошову винагороду. На останній сесії міської ради народні обранці затвердили програму роботи з обдарованими дітьми та молоддю на період 2011-2015, яка є логічним продовженням попередної 3-річної програми. Скільки коштів виділили, за що і кого нагороджуватимуть – дізнавались наші журналісти.

2 березня 2011, 17:13

У Полтаві горіла будівля військового шпиталю

У будівлі зайнявся офтальмологічний кабінет, відрізаними від рятувальників виявилося двоє тяжкохворих пацієнтів та медичні працівники. Рятували їх співробітники Міністерства з надзвичайних ситуацій та Міністерства оборони. Руслан Гунько знає більше.

2 березня 2011, 17:20

Нових обертів набирає ситуація із препаратом для наркозу – кетаміном

Не так давно країною прокотилася хвиля обурень від власників тварин і ветеринарів. Нагадаємо: препарат визнали наркотичним і заборонили використовувати у лікуванні тварин. Протести, у яких брали участь і полтавці, зробили своє – препарат знову дозволять, тільки на особливих умовах.

2 березня 2011, 17:32

В Україні виділяють достатньо коштів на лікування туберкульозу, але тактика боротьби з хворобою невдала

Такий вердикт винесли експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я. Щоб ситуацію покращити – на Полтавщині діє спеціальна координаційна рада. Про що говорили на її останньому засіданні – знає Олена Ляшенко.

2 березня 2011, 17:34

Продукти харчування невблаганно ростуть в ціні

Що зараз робиться в області, аби стабілізувати ціни на харчі, та які товари, обіцяють фахівці, точно не подорожчають – в наступному сюжеті.

2 березня 2011, 17:41

Заробітна плата для більшості українців – єдине джерело коштів на життя

Тож, коли йде хоча б мінімальне її зменшення, або зростають ціни на основні продукти харчування, українці це одразу відчувають. На Полтавщині середня заробітна плата у порівнянні з минулим роком зменшилася на 337 гривень. Чи отримують полтавці зарплатню на рівні середньої – у сюжеті Руслана Гунька.

2 березня 2011, 17:44