Архів новин за 18.03.2011

Весна може радувати нас не лише теплом, але і вразити ослаблений зимою організм людини неприємними хворобами

Як вберегтись від захворювань і повною мірою насолодитись цією порою – дивіться у наступному сюжеті.

18 березня 2011, 17:17

Для когось – пробудження, а для педагогів – час підбивати підсумки

Щовесни вони оглядаються на навчальний рік – що зробили, чому навчилися і хто старався найбільше. Такі цієї пори нагороди отримують. Як це було у 30-ій гімназії – бачили наші журналісти.

18 березня 2011, 17:19

У цих кабінетах нині аж надто гаряче

До 21 березня платники податків (а їх в податковій міста налічують майже 35 тисяч) мають подати декларацію з податку на доходи фізосіб за січень-лютий поточного року. Аби хоч трохи скоротити черги, податківці продовжили свій робочий час.

18 березня 2011, 17:20

Незабаром – професійне свято у працівників ЖКГ та сфери побутового обслуговування населення

Відзначається воно кожної третьої неділі березня із 1994 року, встановлене Указом Президента України. У Полтаві святкувати почали заздалегідь, принаймні, ті, хто забезпечує народ теплом.

18 березня 2011, 17:20

Якщо терміново не розпочати виправляти ситуацію, Україну очікує дефіцит свинини

Проблема в тому, що наразі в країні створені несприятливі умови для ведення тваринництва. Шляхи для покращення ситуації в цій сфері обговорювали на засіданні постійної комісії облради з питань аграрної політики і земельних відносин.

18 березня 2011, 17:21

В обласній прокуратурі говорили про захист суспільної моралі

Якраз вона і незахищена – такого висновку дійшли в результаті перевірок на Полтавщині. Виною тому, кажуть фахівці, – засоби масової інформації та недостатня робота правоохоронців і органів виконавчої влади. Подробиці із засідання колегії обласної прокуратури – у наступному сюжеті.

18 березня 2011, 17:24

Вранці 18 березня перед Полтавською обласною прокуратурою зібралися водії міської служби таксі «Зебра»

Привід: подання скарги від сина керівника служби до прокуратури з приводу перевищення правоохоронними органами Полтави своїх повноважень. Як говорять таксисти, якщо терміново не втрутитися в ситуацію, служба таксі може взагалі зникнути, а водії залишаться без роботи. Точки зору обох сторін чув Руслан Гунько.

18 березня 2011, 17:27

Полтавський аеропорт: із протягнутою рукою, однак, не на колінах

Полтава хоче і може літати, аби була належна економічна ситуація. Аеропорт «Полтава», що знаходиться в комунальній власності області, як-то кажуть, робить із лимона лимонад – тримається на плаву і залишається дієздатним. Кошти, які систематично надходять із обласного гаманця, йдуть на утримання комплексу, оплату енергоносіїв і зарплати, втім, від держави як резервний аеропорт Харкова до Євро-2012 не отримав ні копійки. Життя летовища всередині і ззовні бачила Крістіна Криженко.

18 березня 2011, 17:32