Архів новин за 17.03.2011

Профілактикою негативних явищ серед молоді зайнялися у Полтаві

Перші кроки уже зроблені. Всі, хто може на ситуацію впливати, згуртувалися навколо проблеми. Незабаром обіцяють активні дії. Які саме і коли, знає Олена Ляшенко.

17 березня 2011, 16:29

Кожен третій злочин, зареєстрований у Полтаві, залишається нерозкритим

А в порівнянні з 2009 у минулому році кількість правопорушень, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків, зібльшилася майже на 6%. Про ці та інші підсумки роботи правоохоронних органів йшлося на координаційній нараді під головуванням прокурора міста. Більше – у наступному сюжеті.

17 березня 2011, 16:31

Уп'ятнадцяте зібрав учнів Всесвітній конкурс математиків «Кенгуру»

Асоціація конкурсу об'єднує 50 країн світу, кількість учасників сягнула 6 мільйонів. В Україні вперше ним перейнялася Львівщина. Полтавські школи долучилися у 2000 – і жодного разу не пожалкували. Більше про «Кенгуру» – у сюжеті далі.

17 березня 2011, 16:34

Сьогодні Культурно-лінгвістичний центр Китаю проводив випуск та вручав сертифікати Інституту Конфуція слухачам китайської мови

Курси діють при Полтавському університеті економіки і торгівлі вже другий рік, і кількість бажаючих опанувати мову Піднебесної постійно збільшується. Більше знають наші журналісти.

17 березня 2011, 16:37

Запитання-відповідь на все, що цікавить

Все в режимі он-лайн плюс запитання від присутніх журналістів. У такому руслі пройшла конференція заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Коваля. Чому він не став секретарем міської ради і що було зроблено за нинішньої влади – слухали наші журналісти.

17 березня 2011, 16:50

Якщо ціни продовжать рости – опозиціонери обіцяють пікетувати

Роком масового зростання цін охрестили перший рік роботи нової влади представники опозиції – Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина». Якими кроками влади незадоволені опозиціонери і що пропонують натомість – розповідали на своїй прес-конференції.

17 березня 2011, 16:52

За даними Державної служби статистики, більше півмільйона працездатного населення України зараз шукає роботу

Причому, кількість безробітних в Україні за два місяці 2011 року збільшилася на 5%. Спеціалісти пояснюють таку тенденцію світовою кризою, а ще – уведенням в дію нового Податкового Кодексу. Через останній, стверджують, роботу втратило чимало підприємців. Чи все так погано у Полтаві і кого шукають наші роботодавці, дізнавався Руслан Гунько.

17 березня 2011, 17:17