Архів новин за 16.03.2011

Дітям не вистачає батьків, вважають педагоги

Мало здати чадо до дитячого закладу – вихователям допомагати треба. Тільки тоді буде результат – щасливі діти і горді за них батьки. Приклад спільної роботи педагогів і родини бачили наші журналісти – у навчально-виховному комплесі № 16.

16 березня 2011, 16:00

Весна – довгожданна пора року, і разом з теплом до нас повертаються перелітні птахи

Цю подію у Полтавському національному педагогічному університеті імені Короленка відзначали щорічним дійством під назвою «У світі птахів».

16 березня 2011, 16:01

І під прилавок зазирати не довелось, порушення – на видному місці

Правоохоронці стверджують: не факт, що на базарі ви можете придбати якісне м'ясо. Останній рейд контролюючих служб – і вилучено не одну тушу без супроводжуючих документів.

16 березня 2011, 16:04

Проблемні ділянки з каналізацією є не тільки в Полтаві, але й по всій області

Їх усунення потребують вливання значних коштів. Саме фінансування заходів, спрямованих на покращення стану каналізаційних споруд в області, та проведення низки заходів, направлених на покращення екологічного стану Полтавщини, обговорювали на засіданні постійної комісії облради з питань екології та раціонального природокористування.

16 березня 2011, 17:14

Майже грязьові ванни доводиться приймати щодня мешканцям будинку по вулиці Коцюбинського, 13

Адже саме повз нього проходить каналізаційний колектор, який, за даними «Полтававодоканалу», є найаварійнішим в місті. Тому й територія перед будинком кожного року виглядає, як після бомбардування, скаржаться мешканці. Розібратися в ситуації намагалися наші журналісти.

16 березня 2011, 17:17

28 березня о 3 годині ранку потрібно буде перевести стрілки годинника на 1 годину вперед

Таким чином Україна перейде на літній час. Чи виправдовує себе нині радянська практика економії електроенергії, через яку, власне, й запровадили зимовий і літній час, та чи готовий послаблений авітамінозом людський організм до такого, досліджували наші журналісти.

16 березня 2011, 17:18

Їх ще не читали, втім, вони вже отримали шквал негативних відгуків

Мова – про новий підручник з історії України, який 1 вересня з'явиться на партах 11-класників. Писали його різні автори, але обраний варіант не читав навіть Міністр освіти та науки, молоді та спорту Дмитро Табачник. Говорить: без його втручання було проведено відбір за жорсткими критеріями. Якою мають знати історію українців у воєнні часи 40-х років минулого століття – думки фахівців збирали наші журналісти.

16 березня 2011, 17:23