Архів новин за 15.03.2011

Поки МНС-ники місцевими проблемами займаються, сейсмологи ламають голову над глобальним

Через землетрус у Японії змістилася земна вісь і скоротилася тривалість доби – такої думки світові фахівці. Полтавські сейсмологи заспокоюють: це тільки гіпотези, про факти можна буде говорити тільки за пару тижнів. Погляд наших фахівців на проблему дізнавалася Олена Ляшенко.

15 березня 2011, 16:51

Чи ловиться риба, чи ні – рибалки щодня продовжують виходити на тонку кригу

Надворі вже середина березня, а любителі зимової риболовлі продовжують сидіти на річках, озерах і ставах в очікуванні улову. Не лякає їх і те, що поблизу берегів криги вже багато де немає, а тріскіт льоду супроводжує усе їх пересування водоймою. Чи вартий виловленої риби цей екстим, дізнавався Руслан Гунько.

15 березня 2011, 16:54

Обережно із пропозиціями вирішити судові проблеми – вони можуть бути від аферистів

У Полтаві подібний випадок стався нещодавно. Шахраї прикрилися маскою працівників УБОЗу і мало не видурили у полтавця 20 тисяч гривень.

15 березня 2011, 16:57

Розписування парканів може скінчитися штрафами

Ці комунальники теж воюють. Втім, із людським фактором, а саме – вільними митцями і такими ж давачами реклами. Останні у вечірній час атакують всі вільні місця на парканах і фасадах будинків. Свою інформацію передали, на додачу – ще і правила благоустрою порушили.

15 березня 2011, 16:58

Програму дорожнього руху та його безпеки на 2011-2014 роки погодили винести на розгляд сесії

Вона є своєрідним продовженням попередньої програми, втім, цього разу виділити на її реалізацію планують значно більше. Скільки – обговорювали на засіданні постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку.

15 березня 2011, 17:00

Що отримали, те й реалізували

Із тенденцією до зменшення, втім, на 100% по оплаті праці і енергоносіїв. Більше про суми, які були використані Полтавською облдержадміністрацією у минулому році із держбюджету, розповів на прес-конференції заступник губернатора Валерій Пархоменко.

15 березня 2011, 17:00

У Полтаві невідомі винищують безпритульних собак

Тільки за останній тиждень пересічні полтавці декілька разів зверталися до організацій захисту тварин з повідомленнями про отруєння чотирилапих. Відбувалося це в різних районах міста. Захисники тварин б'ють на сполах, вважаючи, що це – цілеспрямовані заходи. В ситуації намагалися розібратися наші журналісти.

15 березня 2011, 18:19