Архів новин за 14.03.2011

14 березня православні віряни вшановують пам'ять святої Євдокії

У народі цей день називать «Явдохи». За старим стилем цього дня стрічали весну і робили перші весняні справи. А ще сьогодні прийнято підмічати – яке буде літо. Чи справджуються народні прикмети і як стрічають тепло зараз, дізнавалася Олена Ляшенко.

14 березня 2011, 15:55

У Полтаві пройшов конкурс виконавської майстерності «Юний віртуоз Полтавщини»

Вже 20 років поспіль юні музиканти нашого краю доводять свою майстерність, саме вони, переможці конкурсу виконавської майстерності «Юний віртуоз Полтавщини» представлятимуть регіон на престижних Міжнародних форумах. Організатори розповідають: за цей час виросло вже ціле покоління професійних митців, а перші конкурсанти приводять змагатися вже власних дітей та учнів. Атмосферою серйозного мистецького змагання переймалася й наша знімальна група.

14 березня 2011, 15:56

Їх намагаються тримати за руку правоохоронці і відповідні контролюючі служби

Мова – про малолітніх втікачів. Як показує практика правоохоронців, покидають рідні домівки, як правило, одні і ті самі підлітки. Чому не сидиться вдома маленьким шукачам пригод і кращого життя – дізнавались наші журналісти.

14 березня 2011, 15:58

14 березня вважають Міжнародним днем числа Пі

Свято заснував у 1987 році фізик із Сан-Франциско Ларрі Шоу. Він помітив, що в американській системі запису дат 14 березня збігається із першими розрядами цього числа. Цікавинки про Пі шукали наші журналісти.

14 березня 2011, 17:42

Хтось чекав, інші навіть не знали: у понеділок зранку в Полтаві – Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник

Зустрічала його Полтавщина із квітами та короваями. За півдня профільний Міністр встиг побувати у 2-х вишах і поспілкуватися із пресою. Візит Дмитра Табачника бачили Крістіна Криженко і Євген Серба.

14 березня 2011, 17:51

У Полтаві в центрі міста розпочалася посівна – підприємці засипали гречкою Полтавську міську раду

Гречана крупа на ринках та в магазинах Полтави продовжує триматися у межах 20 гривень за кілограм, а от працівникам Полтавської міської влади у понеділок декілька кілограмів цього делікатесу дісталося абсолютно безкоштовно. Всипали вхід до міськради гречкою підприємці з ринку «Браїлки». Так вони протестували проти передачі в комунальну власність полтавських ринків. Тему продовжує Руслан Гунько.

14 березня 2011, 18:17

Близько місяця стійка тенденція до здорожчання і бензину та дизпалива

Так тільки за останній тиждень, стверджують водії, ціни на літр палива зросли майже на гривню. Чи продовжеться це в майбутньому – у нашому наступному сюжеті.

14 березня 2011, 18:34