Архів новин за березень 2011 року

50 років від часу заснування премії Шевченка відсвяткували у Полтаві

У 5-ій школі освітяни влаштували міське свято. Така увага до ювілею нагороди – неспроста: Полтавщина дала найбільше її лауреатів. Із тими, хто тему досліджував, спілкувалася Олена Ляшенко.

1 березня 2011, 17:43

Сьогодні – Всесвітній день котів

З першим днем березня поволі прокидається й весняний настрій. Не лише у людей, а й у братів наших менших, зокрема, котів. Березневі співи котиків та мурчання кішечок мають й свою іншу причину: перше число першого весняного місяця відзначене у календарі як Всесвітній День котів.

1 березня 2011, 17:45

Державний архів Полтавської області переповнений на 134%

Фінанси, впровадження новітніх технологій, інформатизація галузі – такий неповний перелік питань, які обговорювали на колегії Державного архіву Полтавської області. Саме від своєчасного і правильного вирішення цих проблем, певні фахівці, залежить подальша успішна робота архіву та доступність його для усіх громадян.

1 березня 2011, 17:48

Ви ще не уклали угоду на вивіз сміття із КАТП–1628? Тоді комунальники ідуть до вас

Особисто, бо, кажуть, стомилися писати листи і телефонувати. До того ж певні: треба економити кошти міського бюджету – досить тягти з нього на прибирання чужого непотребу.

1 березня 2011, 17:50

В Полтавській ОДА говорили про дитячу безпритульність

На засіданні координаційної ради у справах дітей підбивали підсумки обласної програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, розрахованої на 2006–2010 роки. Серед завдань документу – ефективний соціальний захист дітей, влаштування безпритульних у сім’ї, розвиток сімейного виховання. Що вдалося виконати, знає Євгенія Давиденко.

1 березня 2011, 18:12

Із понеділка проїзд у громадському транспорті може подешевшати до 1 грн 75 коп

Іще чотири земельні ділянки міста, більше відомі полтавцям як Центральний речовий, «Браїлки», територія біля критого і ринок поблизу Південного вокзалу, позбулись своїх орендарів. Скасували депутати міської ради і кілька рішень своїх попередників, депутатів 5-ї каденції.

Більше про питання, винесені на розгляд 8-ї сесії міської ради 6-го скликання, – далі у випуску.

1 березня 2011, 18:13

Вихованці Полтавського міського центру позашкільної освіти щороку вітають своїх мам та бабусь із Міжнародним жіночим днем

Не відступили від традиції і цьогоріч. З нагоди 8 березня дітлахи підготували концертну програму під назвою «Віват, Талант!». Саме тут вихованці центру показали, як шанують та люблять своїх рідних.

2 березня 2011, 17:11

Покажеш гарний результат – отримаєш цінний приз

Підготувавши належно учня, вчитель може отримати грошову винагороду. На останній сесії міської ради народні обранці затвердили програму роботи з обдарованими дітьми та молоддю на період 2011-2015, яка є логічним продовженням попередної 3-річної програми. Скільки коштів виділили, за що і кого нагороджуватимуть – дізнавались наші журналісти.

2 березня 2011, 17:13

У Полтаві горіла будівля військового шпиталю

У будівлі зайнявся офтальмологічний кабінет, відрізаними від рятувальників виявилося двоє тяжкохворих пацієнтів та медичні працівники. Рятували їх співробітники Міністерства з надзвичайних ситуацій та Міністерства оборони. Руслан Гунько знає більше.

2 березня 2011, 17:20

Нових обертів набирає ситуація із препаратом для наркозу – кетаміном

Не так давно країною прокотилася хвиля обурень від власників тварин і ветеринарів. Нагадаємо: препарат визнали наркотичним і заборонили використовувати у лікуванні тварин. Протести, у яких брали участь і полтавці, зробили своє – препарат знову дозволять, тільки на особливих умовах.

2 березня 2011, 17:32