Архів новин за 5.02.2011

Любителі кроликів та киць зібралися у Полтавській Галереї мистецтв відсвяткувати Східний Новий рік

Основними прикметами свята стали невимушеність та веселощі. 20 митців взяли участь у виставці різних за техніками виконання творів. Експозиція, присвячена року мудрого та успішного Котокролика, буде радувати глядачів упродовж тижня.

5 лютого 2011, 13:25

ДАІ розпочала місячник під назвою «Ремені безпеки»

З початку 2011 року на Полтавщині сталося 45 дорожньо-транспортних пригод, в яких водії та пасажири не були пристебнуті пасками безпеки. В результаті – трагічні наслідки: 47 осіб травмовано і троє людей загинуло. Тому, аби привернути увагу до такого засобу безпеки, працівники Державтоінспекції розпочали місячник під назвою «Ремені безпеки».

5 лютого 2011, 13:30

У Полтавській області завелися псевдоподатківці

Невідомі під виглядом контролюючих служб не просто відвідують суб'єктів підприємницької діяльності, але і вимагають від них гроші. Про один із таких фактів у фахівців податкової адміністрації вже є відеоматеріал.

5 лютого 2011, 13:31

Рятувати малечу від власної матері та бабусі довелося співробітникам кримінальної міліції у справах дітей

Родичі не просто нехтували виконанням своїх прав, але й вели далекий від зразкового спосіб життя. Провину ж у недогляді за дітьми не просто не визнали, але й звинуватили останніх у своїх проблемах.

5 лютого 2011, 13:33

4 місяці, які лишилися до проходження ЗНО, у полтавських школах використовують максимально ефективно

Так у 28-ій гімназії вирішили: прийшов час вшанувати своїх кращих учнів. І провели шкільне свято «Інтелектуал 21-го століття». Грамоти, подяки та подарунки отримало понад 100 учнів-переможців олімпіад різних рівнів, учасників Малої Академії Наук та знавців тематичних конкурсів.

5 лютого 2011, 13:34

Знову про зовнішнє незалежне оцінювання говорили у міському методичному кабінеті

«Підготовка до ЗНО: досвід, проблеми, перспективи» – круглий стіл під такою назвою провели для власне педагогів. Втім, на зібранні говорилося: допомогу у складанні тестів завжди готові надавати і учням, і їх батькам.

5 лютого 2011, 13:36

Фахівці з надзвичайних справ готуються рятувати людей на водних об'єктах Полтавської області

З цієї метою на останній сесії обласної ради і програму відповідну затвердили. На 5 років планують виділити 13-ть мільйонів гривень. На що підуть ці кошти, дізнавались наші журналісти.

5 лютого 2011, 13:37

До весни вони бігатимуть, стрибатимуть і стрілятимуть

Як стверджують фахівці, відпочивати їм доведеться тільки вночі, та і то – уві сні. Однак, такі перспективи не злякали більше сотні юнаків і дівчат, котрі виявили бажання вступити до лав Української армії. У суботу у них – перша почесна місія – складання присяги.

5 лютого 2011, 13:39