Архів новин за 4.02.2011

Сміття може бути гарним – певні вихованці Розсошенської гімназії

І потверджують це реальними справами. У Полтавській дитячій бібліотеці №9 відкрилася виставка хенд-мейд поробок, виготовлених учнями школи зі сміття та непотрібних речей.

4 лютого 2011, 19:04

Полтавській шкільній та студентській молоді нагадали про здоровий спосіб життя

Лекції на тему останнього регулярно проходять у навчальних закладах Октябрського району. Цього разу про немодність шкідливих звичок слухали учні ПТУ №17.

4 лютого 2011, 19:06

Зі шкільного предмету «українська література» вилучають твір про Голодомор

До шкільної програми продовжують вноситися зміни, пов'язані із прийняттям нової концепції викладання літератури у загальноосвітніх закладах. Торкнулося це і української літератури. В новому підручнику для 11 класів передбачено виключення твору Василя Барки «Жовтий князь». Як на подібні зміни зреагували у Полтаві, дізнавався Віталій Улибін.

4 лютого 2011, 19:09

6 600 гривень можуть стати фатальними у долі співробітника одного із закладів культури Полтави

Хабар саме на таку суму вимагав він за надання в оренду приміщення, що знаходиться у комунальній власності міста. Наразі посадовця затримано. Триває досудове слідство.

4 лютого 2011, 19:12

Цілий тиждень по вулиці Сінній не будуть курсувати тролейбуси

Це – через аварію, що сталася 4 лютого на перехресті вулиць Сінній та Пушкіна на колекторі комунального підприємства «Полтававодоканал». При цьому рух звичайного транспорту не обмежений. Подробиці – у сюжеті Руслана Гунька.

4 лютого 2011, 19:22

4 лютого світова спільнота відзначає день боротьби із раковими захворюваннями

Цей щорічний захід був організований Міжнародним протираковим союзом у 2005-му. Кожен рік, починаючи з 2008-го, окреслений певною темою. Цьогоріч на світовому рівні вона була визначена як «Навчити дітей і підлітків уникати опромінення ультрафіолетом, що надходить від сонця». Цей день для Полтавського обласного онкодиспансеру, як і кожний інший, – 100% робочий. Тут діагностують і лікують. А ще продовжують нагадувати – візиту до цих лікарів не слід боятися.

4 лютого 2011, 19:25

В області – новий штаб

Турбують громадськість не тільки питання порад владі, аби та приймала рішення виключно в інтересах суспільства. Більше ажіотажу останнім часом – через ріст цін на основні продукти харчування. Щоб запобігти колапсу на продуктовому ринку та паніці, обласна влада створила спеціальний Координаційний штаб оперативного реагування щодо стабілізації цінової ситуації в Полтавщині. На його першому засіданні побувала наша знімальна група.

4 лютого 2011, 19:25

З гарячими суперечками і перервою у роботі – такими були установчі збори Громадської ради при Полтавському міськвиконкомі

Пропозиції до порядку денного і вносили, і відхиляли, слухати звіт своїх попередників більшістю голосів відмовились. Більше знають наші журналісти.

4 лютого 2011, 19:29