Архів новин за 3.02.2011

Новий рік вже остаточно розпочався на планеті Земля

Останніми його зустрічали мешканці Китаю. Традиційно свято відзначають за Місячним календарем, як і тисячі років тому. І це, не дивлячись на те, що уся країна ще 1911 живе за Григоріанським календарем. До речі, саме після введення нового календаря це свято почали ще й називати Святом весни.

3 лютого 2011, 17:20

Теж Євтушенко, втім, не Євгеній, а Олександр, і не поет, а художник

Свою персональну виставку, більшість робіт якої – на військову тематику, на розсуд глядача презентував майстер пензля Олександр Євтушенко. Бачили картини і наші журналісти.

3 лютого 2011, 17:21

Ми – у числі кращих!

Це тепер із впевненістю можуть говорити працівники науково-дослідного випробувального центру харчової продукції державного підприємства «Полтавастандартметрологія». За однією з програм незалежний російський експерт визнав полтавських фахівців у числі найточніших.

3 лютого 2011, 17:24

Правоохоронці ловлять хабарників

У місті останнім часом різко зріс показник хабарництва та корупції. Серед інших особливо поширеним це явище стало у вищих навчальних закладах міста. Проте, запевняють силовики, на усіх порушників чекає відповідальність.

3 лютого 2011, 17:27

Під стінами облдержадміністрації люди обіймалися з деревами

Велика небезпека очікує на навколишнє середовище і культурну спадщину України, впевнені ініціатори та учасники мітингу та флешмобу, що пройшли під стінами Полтавської облдержадміністрації у четвер. Саме таку форму протесту вони вибрали, аби висловити своє «ні» прийняттю законопроекту «Про регулювання містобудівної діяльності» у Верховній Раді.

3 лютого 2011, 17:32

У Полтаві не можна було купити газет «Полтавський вісник» і «Коло»

У четвер зазвичай виходять полтавські періодичні видання «Полтавський вісник» та «Коло». Проте 3 лютого на газетних розкладках та в кіосках преси покупці улюблених газет не знайшли. Як стало відомо, вони не вийшли через збій електроніки на видавництві, де друкуються.

3 лютого 2011, 17:34

Разом із обласним комунальним підприємством «Полтаватеплоенерго» свої розцінки підняло й міське

Втім, якщо обласники, керуючись рішенням НКРЕ, збільшили суму платежу на 10%, то рішенням міськвиконкому для споживачів міського комунального підприємства ціна виросла практично на 50. Чим обгрунтовують таке зростання – дізнавались наші журналісти.

3 лютого 2011, 17:35

Вже з суботи, 5 лютого, перевізники домовилися підняти вартість проїзду

2 гривні замість однією з четвертю за одну поїздку в автобусах та маршрутних таксі погодили своїм рішенням депутати на сесії Полтавської міської ради. Аби полтавців у будень не шокувати новою ціною, звикнути до останньої пропонують на вихідних. А відтак, кожен має час замислитись над тим, чи варто економити на проїзді і як найкраще це зробити. Найдешевшим транспортом залишається тролейбус, а додатковою можливістю зекономити копійку є проїзний квиток. Чи популярний він нині, дізнавався Руслан Гунько.

3 лютого 2011, 17:36