Архів новин за 28.02.2011

Масляна починається – зима закінчується, принаймні, календарна

Вівторок – перший весняний день року. Народ готується, як може, проте синоптики прогнозами поки що не радують. Коли настане справжня весна, як до неї готуються полтавці і як треба це робити правильно – дізнавалася Олена Ляшенко.

28 лютого 2011, 17:30

Масляна млинцями пригощає

Тиждень, що триває, – останній перед Великим постом. Віряни уже не їдять м'яса, зате ласують рибою та молочним. Улюблені страви у цей період – млинці та вареники. Цікавинки – що готують на масляну полтавці, і секрети – як усе з'їсти без негативних наслідків – від лікарів – дивіться далі.

28 лютого 2011, 17:31

Чоловік зайшов позичити гроші у пенсіонерки, а натомість пограбував її

Причому, ледь не вбив стареньку. Головним подразником для наживи стала пенсія, яку вісімдесятидворічна жінка отримала днями. Більше про злочин – у наступному сюжеті.

28 лютого 2011, 17:32

У Полтаві останнього зимового дня сталася пожежа

Халепа ледь не перетворилася на трагедію, бо трапилася вночі. Якби не випадок і швидкі дії усіх учасників надзвичайної події – були б жертви. А так – 11 людей врятовано.

28 лютого 2011, 17:34

З останнім днем зими завершується і реєстрація бажаючих скласти у 2011 році ЗНО

Як-то кажуть: хто не встиг – той запізнився. Тож, ті випускники, які забули або вчасно не встигли зареєструватися на офіційному сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, цього року не матимуть можливості вступити до вишу. Більше про останній день реєстрації – у сюжеті Руслана Гунька.

28 лютого 2011, 17:35

Весна вже поруч, і зовсім скоро полтавці її зможуть не тільки відчути, але і побачити

Приходу теплої пори року нині активно сприяють... і комунальники. Вони не домовляються із природою, а просто готують клумби міста до нового сезону. Одні саджанці у теплицях вже починають квітувати, інші – тільки пропікірували. Бачили все на власні очі Крістіна Криженко та Євген Серба.

28 лютого 2011, 17:37

В обласній раді продовжують готуватися до наступного пленарного засідання

Цього разу члени депутатської комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму розглядала свої профільні програми. Про що дискутували і які питання планують винести на порядок денний сесії – знають наші журналісти.

28 лютого 2011, 17:38

Більше трьох мільйонів гривень для дітей із вадами зору за 2010 рік вдалося зібрати під егідою Всеукраїнського фонду «Серце до серця»

Понад 3,3 мільйона гривень. Саме таку суму завдяки небайдужим до потреб дітей із вадами зору минулоріч вдалось зібрати під егідою Всеукраїнського фонду «Серце до серця». За ці кошти вдалося придбати 115 одиниць медичного обладнання для дитячих лікарень. Більше про 5-річні здобутки і плани на майбутнє, в тому числі – і Полтавщини, йшлось на прес-конференції керманичів фонду.

28 лютого 2011, 17:40