Архів новин за 26.02.2011

Знайти для себе хоббі можна у будь-якому віці

Після затяжної зими, відсутності сонця і вітамінів у більшості з'являється відчуття зимової депресії. Побороти її, переконані фахівці, можна власними силами. Пані Галина знайшла себе у новому хоббі лише 2 роки тому. Втім, певна: якщо знайдеш трудотерапію по собі, для депресії місця не залишиться.

26 лютого 2011, 14:08

Пейзажі, портрети та натюрморти – звичні для всіх види живопису уже зрідка дивують поціновувачів мистецтва

Саме тому художниця Анна Матвієнко творить у стилі, який вигадала сама. Квіти та орнаментика – головні складові її декоративного розпису.

26 лютого 2011, 14:09

Унікальна виставка старовинних військових нагород відкрилася у Полтаві

Таку колекцію медалей, орденів та георгіївських хрестів в одній залі, кажуть знавці, більше не знайдеш. А у музеї імені Котляревського міські колекціонери зробили достойну експозицію.

26 лютого 2011, 14:11

Не забувають у педагогічному і про жіночу красу

Сім переможиць конкурсів краси факультетів Полтавського національного педагогічного університету зійшлися у фінальному шоу «Королева ПНПУ – 2011». Змагалися дівчата за міжнародними правилами, а королева поза кастингами пройшла до фінальної частини іншого конкурсу краси – «Королева Полтавщини – 2011». Хто представлятиме на ньому педагогічний, знає Руслан Гунько.

26 лютого 2011, 14:11

У ПНПУ імені Короленка проходить міжнародна конференція з питань теорії та практики дослідження лінгвістики

Молоді науковці з'їхалися до Полтави, аби обговорити важливі у сучасному розвитку філології питання. Основна мета конференції – обмін досвідом представників різних країн та різних наукових шкіл.

26 лютого 2011, 14:13

Обговорили податкову та пенсійну – на черзі реформа адміністративна

Вона передбачає оптимізацію влади і державної служби України. Навіщо це потрібно, коли чекати початку змін і кого вони торкнуться – дізнавалися громадські організації, науковці, представники політичних партій та ЗМІ.

26 лютого 2011, 14:15

За це поки що нагород не отримали, але себе кращими вже визнали

Розвиток амбулаторій сімейної медицини в Полтаві у три рази кращий за загальнодержавний. Наразі мешканці обласного центру мають 16 осередків надання кваліфікованої медичної допомоги. Про існуючі напрацювання, комп'ютеризацію і подальші плани медичної галузі міста – у наступному матеріалі.

26 лютого 2011, 14:16

У Полтаві не вистачає дитячих садочків

Чого не вистачає першокласникам, скільки дитячих садочків потрібно місту, які успіхи у полтавських шкіл та що для них робить міська влада, і, звичайно, ЗНО. Тем для обговорення на розширеній колегії полтавських педагогів вистачало. До чого вони договорилися – дізнавалася Олена Ляшенко.

26 лютого 2011, 14:17