Архів новин за 25.02.2011

25 лютого рівно 175 років тому в США було видано перший патент на автоматичний револьвер

За 10 днів власник патенту Семюєль Кольт відкрив власне виробництво, втім, щодо того, хто саме розробив цю модель зброї, досі існують різні версії. У револьверній тематиці – історії, цінах і дозвільній політиці – розбиралася Крістіна Криженко.

25 лютого 2011, 17:51

Музей Полтавської битви на один день перетворився на концертну залу

Саме тут в оточенні експонатів, що нагадують про епоху 18-го сторіччя, виступали учні Полтавської музичної школи №1. Відповідала обстановці й програма. Чому саме цей музей приглянувся юним музикантам, знає Руслан Гунько.

25 лютого 2011, 17:53

25 лютого українство відзначає 140-річний ювілей із Дня народження відомої поетеси Лесі Українки

Культурні заходи, які з нагоди відзначення цієї події розгорнулися по всій країні, не оминули й Полтаву, де свого часу бувала письменниця. В Обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді Лесю Українку віншували її ж творами у виконанні читців різного віку. Розіграли тут й уривки з вічного твору письменниці, драматичної поеми «Лісова пісня».

25 лютого 2011, 17:55

Хоч надворі й останні дні зими, медики продовжують лікувати обморожені кінцівки полтавців

Цьогоріч, стукають по дереву, чи то полтавців такі морози лякають, чи допомагає поява мобільного пункту обігріву, який відкрили поблизу Київського вокзалу, – звернень менше. Більше про обмороження – Крістіна Криженко.

25 лютого 2011, 17:57

До «Студії «Місто» звернулися глядачі із проханням розібратися

Користувачі інтернету та кабельного телебачення компанії «Воля» отримують листи із вимогою негайно сплатити борг за послуги, але не від самої компанії, а від установи «Кредит-Капітал». Де отримати потрібну інформацію – люди не знають. Що таке «Кредит-Капітал» і чому він вимагає грошей за інтернет та кабельне – дізнавалися наші журналісти.

25 лютого 2011, 18:00

В обласній прокуратурі взялися за бездоглядність і правопорушення серед неповнолітніх

Через низку причин в нашій області на 8% зросла злочинність серед неповнолітніх. Те, що найбільше лякає контролюючі служби, – відсоток корисливих злочинів. Про головні цифри, озвучені на міжвідомчій нараді, – далі у випуску.

25 лютого 2011, 18:01

Порушити правила можна не тільки на дорозі, але й у будівельній сфері

Під час перевірки прокуратура Київського району виявила серйозні недоліки у нещодавно зданих в експлуатацію об'єктах. Що саме впало в око перевіряючих в житлових будинках і наскільки серйозні порушення допустили забудовники – у наступному сюжеті.

25 лютого 2011, 18:03

Пересуватися на громадському транспорті стає дедалі небезпечніше

Цей невтішний підсумок, за даними ДАІ, можна зробити за перші два місяці 2011 року. Така небезпека – наслідок багатьох причин, впевнені правоохоронці, і аби попередити в майбутньому ріст ДТП за участю пасажирського транспорту, провели розширену зустріч з самими перевізниками. Більше знає Руслан Гунько.

25 лютого 2011, 18:04