Архів новин за 2.02.2011

В музеї Короленка відкрилася спільна виставка робіт гончара Олександра Шкурпели та яскравих килимів Ніни Токової

Ці майстри майже все життя присвятили улюбленій справі. Тож на презентації експозиції митців вітали численні родичі та знайомі, а саме відкриття супроводжувалося живою музикою.

2 лютого 2011, 17:27

«Яблуко на вітрах» – так зветься остання на сьогодні збірка лубенського поета Олександра Печори

Книжка, за словами самого автора, є квінтесенцією поетичних роздумів. Тому саме це видання митець і вирішив презентувати полтавським ЗМІ. Як це було – дивіться далі.

2 лютого 2011, 17:31

Міносвіти затвердило нову концепцію викладання літератури у середній школі

Документ, підписаний главою відомства Дмитром Табачником, змінює власне структуру літературної освіти. За новим документом, особлива увага приділяється сучасній літературі та російським авторам.

2 лютого 2011, 17:32

Американці та канадці 2 лютого відзначають День бабака

Цього дня тваринка передбачає, якою буде весна: ранньою чи пізньою. В Україні це свято хоч і не набуло великої популярності, однак, своїх поціновувачів має. Є в Україні і свій бабак-провидець. Більше про свято знає Руслан Гунько.

2 лютого 2011, 17:42

Адміністративна відповідальність чекає на порушників благоустрою міста

Те, за чим мають полювати власники і орендарі будинків, аби не спустошити свої гаманці за штрафні санкції, – це бурульки. Хто, де і яким чином має їх прибирати – дізнайтесь із наступного матеріалу.

2 лютого 2011, 17:51

56,5% – такий рівень розкриття злочинності був у Київському районі міста у минулому році

Стражі правопорядку говорять: працювали в різних напрямках, втім, нині недопрацювання, як-то кажуть, – на лице. Недостатня профілактика, зміни у законодавсті – і показники минулого року гірші, ніж за 2009.

2 лютого 2011, 17:53

Це питання затвердили на обласній сесії

Мова – про програму створення страхового фонду документації Полтавської області (і міста зокрема), розрахованої на наступні 3 роки. Більше про основну мету програми та необхідність створення такого фонду дізнавались наші журналісти.

2 лютого 2011, 17:54

Відтепер місцевих податків у Полтаві стало більше

Абсолютно новим, кошти від якого підуть до бюджету міста, можна назвати туристичний збір в розмірі 1% від суми, сплаченої за послуги готелів. Про те, кого стосується такий збір, а хто його введенням може й не перейматися, дивіться у наступному сюжеті.

2 лютого 2011, 17:55