Архів новин за 17.02.2011

У ЗОШ №36 пройшов педагогічний майстер-клас

Тут набутками та власними ідеями щодо викладання в початкових класах ділилася володарка звання «Учитель року-2006». На творчий звіт Валентини Куріпти зібралися педагоги чи не з усього міста.

17 лютого 2011, 16:07

Кращих серед освітян обирали у Полтаві

У четвер визначили переможців обласного туру конкурсу «Учитель року-2011» у п'яти номінаціях. Саме вони і захищатимуть честь освітян нашого регіону у квітні на заключному етапі змагання. Рецепти успіху у переможців випитували наші журналісти.

17 лютого 2011, 16:10

У Києві пройшла виставка «Сучасна освіта в Україні»

Цьогорічна ситуація з недостатньою кількістю випускників шкіл, майбутніх абітурієнтів, суттєво загострює конкурентну боротьбу серед українських вишів. Спад народжуваності 17 років тому створив в масштабах країни демографічне провалля. Стає важливою кожна молода людина, тільки більшість усвідомлює це зараз, а серйозні університети вже давно ведуть системну профорієнтаційну роботу. Одним із прикладів такої роботи й стала 14-та виставка «Сучасна освіта в Україні», яка відбулася в Київському палаці дітей та юнацтва.

17 лютого 2011, 16:12

Для інспекторів ДАІ створили довідник

Він являє собою певний алгоритм дій при спілкуванні з водіями. Речник обласної міліції Юрій Сулаєв пояснює: це – не ноу-хау, швидше, черговий етап у підвищенні рівня кваліфікації працівників Державтоінспекції.

17 лютого 2011, 16:14

«Як підвищити ефективність співпраці Громадської Ради та виконкому Полтавської міської ради?»

Саме цій темі присвятили засідання круглого столу, в якому взяли участь представники громадських організацій, що входять до складу дорадчого органу, і керівництво міста.

17 лютого 2011, 16:46

Полтавська область, випереджаючи загальнонаціональну програму, розпочала підготовку волонтерів до Євро-2012

Студенти та активна молодь Полтавщини вже може звертатися до державних адміністрацій, аби взяти участь у конкурсі. Стати волонтером буде не просто, адже до них існують певні вимоги, керовані міжнародним досвідом. Про це та інше йшлося на прес-конференції заступника голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Пархоменка.

17 лютого 2011, 16:47

Тенденція до зростання цін на продукти харчування зберігається

А деякі з них, ціну на які намагається контролювати держава, взагалі зникають з прилавків. Так сталося із гречаною крупою, а наразі в Україні розпочався ажіотаж на борошно. Наскільки побоювання громадян обґрунтовані, – у сюжеті Руслана Гунька.

17 лютого 2011, 16:48

Звістка про побиття працівника КАТП-1628 нещодавно облетіла Полтаву

Пригода сталася на Половках, за словами свідків, чоловік убив собаку та щеня. Зараз він у лікарні – його побили захисники тварин. Зіткнення між ними та тими, хто займається відловом хвостатих безхатченків, відбуваються часто. Є надія, що невдовзі компроміс буде знайдено. Як планують вирішити долю бродячих собак у Полтаві – дізнавалася Олена Ляшенко.

17 лютого 2011, 16:51

За вікном – мінус, на дорогах – ожеледиця

Найбільше про її наслідки знають медики і держінспектори. Перші виявляють вивихи чи переломи у ногах-руках пішоходів, другі – реєструють дорожньо-транспортні пригоди. Втім, звинувачують в них не неуважних водіїв, а ожеледицю і... дорожнє покриття.

17 лютого 2011, 17:09