Архів новин за 11.02.2011

У Полтаві вартість проїзду, як у містах-мільйонниках

Майже тиждень полтавці їздять у громадському транспорті за новими тарифами, які на останній сесії встановила Полтавська міська рада. Нагадаємо, ціна на проїзд в маршрутному таксі піднялася з однієї гривні 25 копійок до двох гривень. Тобто, тарифи зросли на 60%. Про причини такого стрімкого росту цін і їх обгрунтованість – у сюжеті Руслана Гунька.

11 лютого 2011, 17:23

Олена Адамович: вартість проїзду в Полтаві – необгрунтована

Юридично та економічно необгрунтованим рішення міської ради про подорожчання проїзду назвала і заступник голови Полтавської облдержадміністрації з економічних питань Олена Адамович. А ще – пояснила журналістам, чому ростуть ціни на гречку та бензин. Подробиці із прес-конференції дивіться далі.

11 лютого 2011, 17:27

Хто торгує гречкою з-під прилавку та за завищеними цінами – тому штраф

Доки обласники говорять про цінову політику в області, контролюючі служби перевіряють дотримання окремих її пунктів, а саме – роздрібні ціни на гречану крупу. Відстежуючи ситуацію, що склалася на ринках та в магазинах Полтавщини з ажіотажним попитом населення на гречку та наслідками, які він за собою тягне, перевіряють на сумлінність суб'єктів господарської діяльності.

11 лютого 2011, 17:29

1 січня поточного року стартувала щорічна кампанія декларування доходів громадян

Аби уникнути черг до кабінетів інспекторів податкової і зменшити кількість невдоволених, державна податкова інспекція закликає громадян не зволікати із візитом. Гарний приклад для наслідування, зазначають, не перший рік проявляють учасники гурту «Фрістайл».

11 лютого 2011, 17:30

Ситуацію із нестачею донорської крові допомагають вирішувати студенти полтавських вишів

140 чоловік взяли участь в акції «Навчись рятувати життя», яка проводиться для онкохворих дітей. І це – проти лише 24-х у минулому році. Чому молодь вирішила долучитись до цієї благородної місії і чим процедура корисна для самих донорів – у наступному сюжеті.

11 лютого 2011, 17:31

В педагогічному університеті згадували про Афганістан

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначається 15 лютого, студентам Полтавського національного педагогічного університету презентували медіапроект «Війна і мир». Його автор Олександр Горшечников сам кілька років свого життя віддав службі в Афганістані.

11 лютого 2011, 17:41

Період навчання триває у педагогів Полтави

У когось – майстер-класи, у когось – семінари. Наприклад, у викладачів етики. Цього разу вчилися разом із дітьми у 10 школі – як творити добро. Була там і наша знімальна група.

11 лютого 2011, 17:44

В одному з вишів Полтави пройшла презентація книжок мистецтвознавця Віталія Ханка

Збірники праць за період від 1995 по 2007 роки покликані розповісти людям про мистецькі досягнення України вцілому та Полтавщини зокрема упродовж усього її становлення. Дослідженню історії культури та мистецтва Віталій Ханко присвятив усе життя, тому поділитися із прийдешніми поколіннями йому дійсно є чим.

11 лютого 2011, 17:45