Архів новин за 10.02.2011

На одну виставкову експозицію побільшало у музеї імені Володимира Короленка

Тепер тут є своя колекція вишивки – від народної майстрині Ганни ЛифАр. Вона передала свої найкращі роботи – на пам'ять землякам.

10 лютого 2011, 16:51

Що далі, то краще – медики області підбили підсумки роботи галузі за минулий рік

Медицину Полтавщини люди в білих халатах, а точніше, їх керівництво, характеризує оптимістично. Щоб так і тримати – намітили шляхи реформ. А обговорювали усе на спеціальному розширеному засіданні колегії.

10 лютого 2011, 16:54

У Полтаві бракує грошей на зарплати

Міський голова Олександр Мамай заявляє про нестачу майже 25 млн. грн. на виплату у 2011 році заробітної плати працівникам бюджетних організацій Полтави – вчителям, працівникам культури, спорту і медикам, передає агентство УНІАН.

10 лютого 2011, 16:56

У Полтаві на один годинник, розташований на будівлі, тимчасово стало менше

Прилад, що показував час та температуру вже багато років на адміністративній споруді Київської районної у місті Полтава раді, зник близько двох тижнів тому. Полтавці його відсутність помітили швидко. Причину, з якої годинника на будівлі Київського райвиконкому наразі немає, з'ясовував Руслан Гунько.

10 лютого 2011, 16:57

Велику партію контрафактних дисків виявили у Миргородському районі

Реалізація піратських дисків вже давно у світі за мірою покарання прирівнюється до торгівлі зброєю та наркотиками. В Україні законодавство до такого злочину ставиться ще не так суворо, на що вже не раз звертали увагу влади представники Європейського Союзу. Та робота по виявленню піратських дисків не припиняється. Цього разу велику партію контрафактної продукції виявили у Миргородському районі Полтавської області.

10 лютого 2011, 17:13

«Скажи наркотикам Ні!»

Аби уберегти підростаюче покоління, а не скоротити їх життя через гонитву за так званим кайфом, міліцейський відділ по зв'язкам із громадськістю створив фільм під такою назвою. Першими його переглянули учні і преса. Після – прес-конференція. На ній говорили вже не про наркотики, а про псевдозамінування.

10 лютого 2011, 17:14

І знову в гості до Полтави

У четвер відбувся черговий візит заступника голови Верховної Ради України Миколи Томенка. Цього разу чиновник поділився із журналістами своїми планами і тим, чого вдалось досягти на державному рівні стосовно відзначення 170-ї річниці від Дня народження Михайла Драгоманова. Хочуть не тільки провести різноманітні наукові збори, але і відповідні вулиці впорядкувати і болгарську сторону залучити. Більше знають наші журналісти.

10 лютого 2011, 17:31

Усього кілька днів полтавці раділи неабиякій теплій погоді, незвичній для найлютішого місяця зими

За тиждень відлиги майже повністю зійшов сніг. За словами експертів, озимі культури злакових, що вже зеленіють на полях, ризикують вимерзнути від морозів, які насуваються на Полтаву.

10 лютого 2011, 17:33