Архів новин за 1.02.2011

Профілактику серед підлітків проводять рятівники міста

Основна мета, яку переслідують МНСники, – донести до відома школярів правила безпеки життєдіяльності. Завітали з цікавою програмою і до Розсошенської гімназії.

1 лютого 2011, 19:18

У Полтаві дошкільнят навчають говорити

Як викликати у маленької дитини бажання говорити та виховати грамотного, комунікабельного члена суспільства? Які форми роботи найкращі для розвитку мовлення у дітей дошкільного віку? Відповіді на ці та інші питання знають у Полтавському дитячому садочку №2.

1 лютого 2011, 19:30

Ще за радянських часів однією з найпопулярніших зимових розваг було катання на ковзанах

Саме для набуття масовості та надання можливості для такого відпочинку було змонтовано так звані «хокейні коробки», які кожного року взимку заливалися водою. В результаті полтавці отримували ковзанку. В цьому році, не дивлячись на всі очікування малечі та дорослих, коробки не заливали. Чому, намагався розібратися Руслан Гунько.

1 лютого 2011, 19:39

Чи буде у Полтаві вулиця Анатолія Кукоби?

Провести громадське обговорення та винести на наступну сесію Полтавської міської ради питання про перейменування вулиці Пролетарської на вулицю Анатолія Кукоби вирішили депутати міськради. Доки міське бюджетно-фінансове управління підраховує вартість такого заходу, думки громадськості з приводу «вуличної реформи» розділилися: депутати більшістю згодні проголосувати за це рішення, мешканці ж Пролетарської – у передчутті довжелезних черг та затраченого на переоформлення документів часу.

1 лютого 2011, 19:46

Незабаром гаманці українців можуть стати легше

Причому, у прямому сенсі цього слова: Національний банк України пропонує вилучити з обігу монети номіналом 1 та 2 копійки. Мотивують тим, що випускати такі гроші - затратно, а купити за них щось не можливо. Що думають про нововведення полтавці - дивіться далі.

1 лютого 2011, 19:47

31 січня депутати Полтавської міської ради підвищили оренду за розміщення зовнішніх рекламних носіїв майже в два рази

Таким чином, рівень середнього розміру плати за місце розміщення однієї конструкції у нашому місті відтепер можна порівняти з аналогічними тарифами у великих містах: Києві, Львові і Харкові.

1 лютого 2011, 19:50

З першого лютого дорожчим для українців стали й світло та вода

Нагадаємо, Національної комісії регулювання електроенергетики України з 1 лютого підняла на 30% тарифи на електроенергію для населення, яке споживає щомісячно більше 150 кіловат.

1 лютого 2011, 19:52

У Полтаві нарешті затвердили тарифи, за якими Полтава вже живе з першого січня

Третя сесія Полтавської обласної ради шостого скликання у вівторок затвердила нові тарифи на теплову енергію та скориговані відповідно до них тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води. Задоволених таким рішенням у сесійній залі не було, втім, робота у комісіях показала готовність більшості йти назустріч виконання постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України. Хто не голосував за нові тарифи та чому, у нашому наступному сюжеті.

1 лютого 2011, 19:53