Архів новин за лютий 2011 року

Профілактику серед підлітків проводять рятівники міста

Основна мета, яку переслідують МНСники, – донести до відома школярів правила безпеки життєдіяльності. Завітали з цікавою програмою і до Розсошенської гімназії.

1 лютого 2011, 19:18

У Полтаві дошкільнят навчають говорити

Як викликати у маленької дитини бажання говорити та виховати грамотного, комунікабельного члена суспільства? Які форми роботи найкращі для розвитку мовлення у дітей дошкільного віку? Відповіді на ці та інші питання знають у Полтавському дитячому садочку №2.

1 лютого 2011, 19:30

Ще за радянських часів однією з найпопулярніших зимових розваг було катання на ковзанах

Саме для набуття масовості та надання можливості для такого відпочинку було змонтовано так звані «хокейні коробки», які кожного року взимку заливалися водою. В результаті полтавці отримували ковзанку. В цьому році, не дивлячись на всі очікування малечі та дорослих, коробки не заливали. Чому, намагався розібратися Руслан Гунько.

1 лютого 2011, 19:39

Чи буде у Полтаві вулиця Анатолія Кукоби?

Провести громадське обговорення та винести на наступну сесію Полтавської міської ради питання про перейменування вулиці Пролетарської на вулицю Анатолія Кукоби вирішили депутати міськради. Доки міське бюджетно-фінансове управління підраховує вартість такого заходу, думки громадськості з приводу «вуличної реформи» розділилися: депутати більшістю згодні проголосувати за це рішення, мешканці ж Пролетарської – у передчутті довжелезних черг та затраченого на переоформлення документів часу.

1 лютого 2011, 19:46

Незабаром гаманці українців можуть стати легше

Причому, у прямому сенсі цього слова: Національний банк України пропонує вилучити з обігу монети номіналом 1 та 2 копійки. Мотивують тим, що випускати такі гроші - затратно, а купити за них щось не можливо. Що думають про нововведення полтавці - дивіться далі.

1 лютого 2011, 19:47

31 січня депутати Полтавської міської ради підвищили оренду за розміщення зовнішніх рекламних носіїв майже в два рази

Таким чином, рівень середнього розміру плати за місце розміщення однієї конструкції у нашому місті відтепер можна порівняти з аналогічними тарифами у великих містах: Києві, Львові і Харкові.

1 лютого 2011, 19:50

З першого лютого дорожчим для українців стали й світло та вода

Нагадаємо, Національної комісії регулювання електроенергетики України з 1 лютого підняла на 30% тарифи на електроенергію для населення, яке споживає щомісячно більше 150 кіловат.

1 лютого 2011, 19:52

У Полтаві нарешті затвердили тарифи, за якими Полтава вже живе з першого січня

Третя сесія Полтавської обласної ради шостого скликання у вівторок затвердила нові тарифи на теплову енергію та скориговані відповідно до них тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води. Задоволених таким рішенням у сесійній залі не було, втім, робота у комісіях показала готовність більшості йти назустріч виконання постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України. Хто не голосував за нові тарифи та чому, у нашому наступному сюжеті.

1 лютого 2011, 19:53

В музеї Короленка відкрилася спільна виставка робіт гончара Олександра Шкурпели та яскравих килимів Ніни Токової

Ці майстри майже все життя присвятили улюбленій справі. Тож на презентації експозиції митців вітали численні родичі та знайомі, а саме відкриття супроводжувалося живою музикою.

2 лютого 2011, 17:27

«Яблуко на вітрах» – так зветься остання на сьогодні збірка лубенського поета Олександра Печори

Книжка, за словами самого автора, є квінтесенцією поетичних роздумів. Тому саме це видання митець і вирішив презентувати полтавським ЗМІ. Як це було – дивіться далі.

2 лютого 2011, 17:31